موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/22330 :کد

0

گزارشی از تحولات قهرمان نزول کرده لیگ/ دو انتخاب مهم و مبهم!

  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ — ۰۱:۲۴
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -گزارشی از تحولات قهرمان نزول کرده لیگ/ دو انتخاب مهم و مبهم!

پس از جدایی سرمربی و سرپرست تیم فوتبال سپاهان و درحالیکه برخی از مسئولان بحث انتخاب مربی داخلی را منتفی می‌دانند، بحث انتخاب دوچهره مطرح سپاهانی به عنوان جانشین فرکی مطرح شده اما هنوز تائید نشده است.

پس از جدایی سرمربی و سرپرست تیم فوتبال سپاهان و درحالیکه برخی از مسئولان بحث انتخاب مربی داخلی را منتفی می‌دانند، بحث انتخاب دوچهره مطرح سپاهانی به عنوان جانشین فرکی مطرح شده اما هنوز تائید نشده است.

به گزارش تحلیل ایران، پس از اینکه تیم فوتبال سپاهان اصفهان نتوانست در هفته‌های اخیر نتایج خوبی را کسب کند و به رده ششم جدول سقوط کرد، صبح روز یکشنبه نشستی بین اصغر باقریان مدیرعامل و حسین فرکی سرمربی تیم سپاهان برگزار شد که در این نشست و با توافق دو جانبه به همکاری فرکی با تیم فوتبال این باشگاه پایان داده شد.

همچنین با جدایی حسین فرکی، دستیار اولش یعنی احمد سجادی هم از سپاهان می‌رود و با توجه به اینکه روزگذشته رسول خوروش هم از سمت سرپرستی این تیم استعفا داده است، مسئولان باشگاه علاوه بر استخدام سرمربی، باید به فکر وضعیت سرپرست تیم هم باشند.

پس از جدایی حسین فرکی که فصل پیش یک قهرمانی دراماتیک را در هفته پایانی برای سپاهان به ارمغان آورد، مسئولان این باشگاه اصفهانی برنامه‌ها و رایزنی‌های خود را جهت به خدمت گرفتن سرمربی جدید این تیم آغاز کردند.

البته بحث انتخاب امیر قلعه‌نویی، منصور ابراهیم‌زاده و یا محرم نویدکیا به عنوان جانشین فرکی در فضای مجازی بسیار مطرح شده است اما حسین کفعمی با صراحت اعلام کرد مذاکره با امیر قلعه‌نویی صددرصد تکذیب می‌‌شود.

همچنین برخی از اعضای هیات مدیره سپاهانی‌ها در این مقطع با انتخاب مربی ایرانی مخالف هستند و معتقدند برای حضور موفق این تیم در ادامه مسابقات لیگ و رقابتهای جام حذفی و از همه مهمتر ارائه عملکرد قابل قبول در لیگ قهرمانان آسیا باید سرمربی خارجی برای این تیم استخدام شود.

هرچند تا این لحظه هیچ گزینه‌ای بصورت صددرصد از سوی مسئولان سپاهان اصفهان مورد تائید قرار نگرفته اما اصغر باقریان در مصاحبه‌های خود از بررسی شرایط سه مربی در هیات مدیره باشگاه خبر داده است ولی در صحبت‌هایش داخلی و یا خارجی بودن این مربیان را تائید نکرده است.

درحالی باقریان اعلام می‌کند طی ۲-۳ روز آینده سرمربی بعدی سپاهان معرفی می‌شود زیرا مسابقات جام حذفی هم برای این تیم اهمیت دارد، در حال حاضر قاسم زاغی‌نژاد به عنوان سرمربی موقت به همراه مجید بصیرت هدایت تمرینات این تیم را در بازی روز پنجشنبه در مسابقات جام حذفی برابر راه‌آهن برعهده دارند. البته از مجید بصیرت به عنوان یکی از گزینه‌های سرپرستی باشگاه هم نامبرده شده است.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان روز پنجشنبه هفته جاری و در مرحله یک‌چهارم نهایی جام هفته میزبان راه‌آهن تهران و ۱۵ روز بعد از این دیدار یعنی ۲۹ آبان‌ماه با نفت تهران در اصفهان بازی می‌کند، مسابقه‌ای که در چارچوب دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :