موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سایر حوزه ها

a/22408 :کد

0

تشریح برنامه‌های روز استکبارستیزی/رئیسی، سخنران مراسم ۱۳آبان

  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۲
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -تشریح برنامه‌های روز استکبارستیزی/رئیسی، سخنران مراسم ۱۳آبان

رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، با تشریح برنامه های مراسم روز استکبارستیزی، گفت: دادستان کل کشور امسال سخنران مراسم ۱۳ آبان خواهد بود.

رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، با تشریح برنامه های مراسم روز استکبارستیزی، گفت: دادستان کل کشور امسال سخنران مراسم ۱۳ آبان خواهد بود.

به گزارش تحلیل ایران ، حسین کاشانی‌پور، رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان با تشریح مراسم های این روز در سراسر کشور اظهار کرد: رویکردهای محوری ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان شامل نمایاندن خشم انقلابی ملت ایران علیه استکبار جهانی، آگاهی‌بخشی و بصیرت‌افزایی از ماهیت استکبار، توجه ویژه به مساله نفوذ به عنوان هدف محوری استکبار، نمایاندن ظرفیت‌های ضد استکباری مردم و نخبگان و تاکید بر استمرار استکبارستیزی ملت و حمایت از مظلومان عالم می شود.

وی با بیان اینکه این ستاد در تهران با ۱۱ کمیته و در استان ها با ۱۰ کمیته تشکیل شده است، افزود: به جز کمیته های زمینه‌ساز فعالیت‌ها، کمیته‌های دانشجویی، دانش آموزی، تشکل‌ها و سازمان‌های مردمی، طلاب و روحانیت، هیئت مذهبی، کمیته جدیدالتأسیس فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی تشکیل‌دهنده این ستاد در سراسر کشور هستند.

کاشانی‌پور از دیدار دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم با رهبر معظم انقلاب در سالروز یوم‌الله ۱۳ آبان خبر داد و گفت: این دیدار صبح فردا سه شنبه برگزار خواهد شد و حاضرین آخرین رهنمودها و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب را خواهند شنید.

رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان با تشریح برنامه‌های ۱۳ آبان تصریح کرد: بالغ بر ۲۰ هزار برنامه در سراسر کشور به منظور بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان برگزار می شود و نزدیک به هزار نقطه از کشور مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان در تهران روز چهارشنبه راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا و همزمان در سراسر کشور با سخنرانی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور برگزار می شود.

کاشانی پور گفت بالغ بر ۳ هزار و ۱۰۰ خبرنگار، تصویربردار و عکاس مراسم ۱۳ آبان امسال را در تهران و استان های کشور پوشش خبری خواهند داد که ۵۱۰ نفر از ایشان در تهران اقدام به پوشش خبری خواهند کرد. در این میان ۱۰۶ نفر از عوامل رسانه‌ای خارجی خواهند بود.

رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان با برشمردن برنامه های علمی، فرهنگی، آموزشی و مذهبی بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان اظهار کرد: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی با موضوع استکبارستیزی، همایش‌ها و نشست ها، پخش تولیدات تصویری، برگزاری مسابقات فرهنگی، نواختن زنگ استکبارستیزی در مدارس و به طور خاص با حضور وزیر آموزش و پرورش در مدرسه فتح شاهد، برگزاری تریبون های آزاد دانش آموزی، تولیدات مکتوب شامل جزوات و ویژه‌نامه‌ها، انتشار پوسترها و نقاشی های ضد استکباری، ایجاد کمپین مرگ بر آمریکا ۲۰۱۵، برگزاری نقد فیلم و بررسی جنگ نرم استکبار از جمله این برنامه ها خواهد بود.

وی گفت: امسال آغاز سومین جشنواره بین المللی جایزه بزرگ «مرگ بر آمریکا» را با شرکت بیش از ۵۰ کشور دنیا خواهیم داشت.

کاشانی‌پور افزود: رونمایی متعدد از کتب، تصاویر و تولیدات ویژه ضد استکباری از جمله رونمایی از کتاب «تاریخ مستطاب آمریکا» و «عکس داستان یک پرچم» برنامه های ویژه یوم‌الله ۱۳ آبان است که رونمایی از این تولیدات در حاشیه مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان در خیابان طالقانی، میدان ولیعصر، محوطه لانه جاسوسی آمریکا در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه روز ۱۳ آبان تبلور ظلم ستیزی و عزتخواهی ملت ایران است، اظهار کرد: در این روز لبیک به ندای هل من ناصر حسینی با فریاد کوبنده «مرگ بر آمریکا» را خواهیم داشت.

رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان با بیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا برای ما امنیت و اشتغال می آورد، گفت: استکبار با تحریم‌های فلج‌کننده هدف تسلیم کردن ملت ایران را داشت و با تکرار گزینه های روی میز هدف مخدوش کردن امنیت ما را دنبال می کرد.

کاشانی پور ادامه داد: استکبارستیزی ملت ایران روز به روز به نفوذ ملت ایران افزوده و سیاست‌های استکبارستیزی را با شکست مواجه کرده است.

وی تاکید کرد: کسانی که برجام را آغاز پایان شعار «مرگ بر آمریکا» می دانند، به ملت ایران تعلق ندارند و ما کوچکترین علم سیاسی را برای آنها قائل نیستیم. آمریکا اگر برای مذاکره با ایران پای میز حاضر شد، برای توطئه بود و از جهت استیصال وارد مذاکره شد.

رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان در پایان با بیان اینکه شعار «مرگ بر آمریکا» در روز ۱۳ آبان با قوت و صلابت بیشتری سر داده خواهد شد، گفت: این روز، تبلور خشم انقلابی ملت ایران علیه آمریکا و پیامی به کسانی است که در داخل کشور آرزوی بازگشت آمریکا را به ایران دارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :