موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/22527 :کد

0

عراقچی: سیاست خارجی متعلق به نظام جمهوری اسلامی است

  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ — ۲۳:۰۲
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -عراقچی: سیاست خارجی متعلق به نظام جمهوری اسلامی است

معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه با اشاره به بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با سفرای کشورمان تاکید کرد سیاست خارجی متعلق به نظام جمهوری اسلامی است.

معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه با اشاره به بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با سفرای کشورمان تاکید کرد سیاست خارجی متعلق به نظام جمهوری اسلامی است و اصول سیاست خارجی هیچ گاه تغییر نکرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه در برنامه امشب گفتگوی ویژه خبری شبکه دو با اشاره به بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با سفرای کشورمان در نمایندگان گفت:سیاست خارجی متعلق به نظام جمهوری اسلامی است و اصول سیاست خارجی هیچ گاه تغییر نکرده است.

 

سید عباس عراقچی با تاکید بر اینکه دیپلمات های ما باید با صلابت و امیدواری در صحنه های بین المللی حضور یابند افزود: مذاکرات هسته ای با گروه کشورهای 1+5 نمونه ای از این مورد است، که با ایستادگی و مقاومت و اعتماد به نفس دستاوردهای بزرگی داشتیم.

 

عراقچی ادامه داد: اجرای برجام به اندازه خود برجام اهمیت دارد چرا که در طی اجرا ممکن است طرف مقابل با ترفند های زیادی از اجرای تعهداتش طفره رود.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :