موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/22601 :کد

0

باهنر: از این پس؛ جامعه روحانیت، محور اصولگرایان

  ﺳﻪشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ — ۰۷:۵۴
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -باهنر: از این پس؛ جامعه روحانیت، محور اصولگرایان

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری بر ضرورت وحدت میان اصولگرایان تأکید کرد و گفت: با توجه به اینکه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از ورود به تعیین مصادیق انتخابات مجلس شورای اسلامی کنار کشیده است، محوریت ج

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری بر ضرورت وحدت میان اصولگرایان تأکید کرد و گفت: با توجه به اینکه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از ورود به تعیین مصادیق انتخابات مجلس شورای اسلامی کنار کشیده است، محوریت جریان اصولگرایی با جامعه روحانیت مبارز خواهد بود.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، محمدرضا باهنر امروز در نشستی خبری درباره تشکیل شورای هماهنگی اصولگرایان که قرار بود اواخر مهر تشکیل شود اظهار داشت: کار در حال پیشرفت است و تا قبل از نام‌نویسی نامزدها که در دی ماه خواهد بود، این شورا تشکیل خواهد شد.


وی افزود: در جریان محوریت اصولگرایان بر جامعتین، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به طور قطعی اعلام کرده است که در تعیین مصادیق انتخابات مجلس شورای اسلامی ورود نمی‌کند و تنها درباره قم اظهار نظر خواهد کرد.


باهنر با بیان اینکه محوریت اصولگرایان از این پس با جامعه روحانیت مبارز خواهد بود گفت: جامعه روحانیت مبارز نیز به طور جدی وارد صحنه شده و هیئتی را انتخاب کرده است که جلساتی را نیز تشکیل داده و در حال رایزنی با اصولگرایان است.


وی افزود: منتظر شورای هماهنگی فعالان اصولگرایی هستیم و بر وحدت میان همه طیف‌ها و جریان‌های اصولگرایی تاکید می‌کنیم.


رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری به آقای لاریجانی و ظرفیت وی نیز اشاره کرد و افزود: علی لاریجانی از ظرفیت های بزرگ اصولگرایان و بسیار حایزاهمیت است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :