موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دستگاه قضایی

a/22653 :کد

0

سلطه‌گران در مبارزه با ایران میلیاردها تومان هزینه کرده‌اند

  ﺳﻪشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۳
تعداد بازدید : ۲۴۲   
 تحلیل ایران -سلطه‌گران در مبارزه با ایران میلیاردها تومان هزینه کرده‌اند

رئیس قوه قضائیه گفت: امروز تمام دنیا بر علیه جمهوری اسلامی سخن دارند و سلطه‌گران در ظاهر خوش و بش می‌کنند اما در باطن میلیاردها تومان بر علیه ایران هزینه‌ کرده‌اند.

رئیس قوه قضائیه گفت: امروز تمام دنیا بر علیه جمهوری اسلامی سخن دارند و سلطه‌گران در ظاهر خوش و بش می‌کنند اما در باطن میلیاردها تومان بر علیه ایران هزینه‌ کرده‌اند.

به گزارش تحلیلایران، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی صبح سه‌ شنبه در جمع خانواده شهدا و ایثارگران نیروی انتظامی استان مازندران با اشاره به توجه به آیات الهی، گفت: ما باید قرآن را تکریم کنیم، چرا که کتاب هدایت و نور مطلق است و در سوره زُمّر خداوند متعال می‌فرماید: «نیکوترین سخن‌ها را برای شما نازل کردم و این بهترین حدیث است».

وی گفت: اگر امروز به شما بگویند مقام معظم رهبری یک نامه اختصاصی برای شما فرستاده که در آن وصیت خاصی نوشته شده، چقدر اشتیاق به خواندن آن دارید؟ حالا بگویند یکی از اولیای خدا از قرن‌ها قبل این نامه را برای شما نوشته است. شما چه حسی دارید؟ قطعاً دوست دارید هزاران بار این نامه را بخوانید اما حالا خداوند متعال که حقیقت عالم است برای ما نامه‌ای فرستاده که در آن اسرار جهان بیان شده است.

رئیس دستگاه قضا افزود: به راستی چقدر با قرآن انس دارید، چرا قرآن رفیق ما نیست، چرا قرآن را مهجور کردیم و چقدر گوشمان بدهکار کلام حق است، در حالی که قرآن کریم، کتابی حکیم و شفاست.

آیت‌الله آملی لاریجانی گفت: برادران و خواهران گرامی چه حسرتی خواهید خورد وقتی که از این عالم و جهان به دنیای دیگری می‌رویم و دستمان دیگر کوتاه است و آن وقت حسرت صحبت‌های بیهوده و دیدن فیلم‌های بیهوده و گذران وقت در این دنیا را می‌خوریم که چقدر از سفره الهی و نعمت‌ها غفلت کردیم؛ در حالی که قرآن به ما گفت چرا در قرآن تدبر نمی‌کنید.

وی افزود: البته بخشی از قرآن به فهم ما برنمی‌آید و اهل‌بیت گفته‌اند که آن بخش نزد ماست. اما با همین قرآن می‌توان طی‌الارض کرد. امام خمینی (ره) هم مهمترین ترویج‌ دهنده قرآن در جامعه بودند و حالا مقام معظم رهبری به این امر اهتمام دارند و به مسئولان همیشه توصیه می‌کنند چرا که شفا و نجات ما از قرآن است و به همین دلیل تمام دنیا بر علیه انقلاب اسلامی سخن می‌گویند.

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه قدرت‌های سلطه‌گر هر چه دارند را بر علیه ایران رو کرده‌اند، گفت: آنها در ظاهر خوش و بش می‌کنند اما در باطن هزاران میلیارد هزینه برای براندازی ایران اعتبار اختصاص دادند؛ در حالی که همین قرآن امت ما و استقلال ما را حفظ کرده که در مقابل خدا فقط تسلیم شویم و هیچ زورگویی‌ را نمی‌پذیریم.

آیت‌الله آملی لاریجانی در پایان خطاب به خانواده شهدا گفت: در قرآن کریم خداوند متعال فرموده است شهدا زنده‌اند و نزد ما روزی می‌خورند و این یک فوز عظیم است و باید به آن مباهات کنید و مایه افتخار شما باشد.

منبع : مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :