موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/22742 :کد

0

مردم هشدارمسوولان را در روزهای بارانی جدی بگیرند

  ﺳﻪشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ — ۲۰:۴۲
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -مردم هشدارمسوولان را در روزهای بارانی جدی بگیرند

معاون امورمقابله و آمادگی سازمان مدیریت بحران کشور از هموطنان خواست تا در روزهای بارانی برای پیشگیری از حوادث و خسارات احتمالی به هشدارهای مسوولان بویژه سازمان هواشناسی توجه کنند

معاون امورمقابله و آمادگی سازمان مدیریت بحران کشور از هموطنان خواست تا در روزهای بارانی برای پیشگیری از حوادث و خسارات احتمالی به هشدارهای مسوولان بویژه سازمان هواشناسی توجه کنند و آن هشدارها را جدی بگیرند.

مرتضی اکبرپور روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با آغاز فصل بارش باران و نزولات جوی و تغییرات اقلیمی رخ داده در کشور، شهروندان باید حتما به هشدارمسوولان توجه جدی داشته باشند و با آمادگی و آگاهی کامل با آن روبرو شوند.
معاون امورآمادگی ومقابله سازمان مدیریت بحران کشورهمچنین ازهموطنان خواست تا درصورت استمراربارش نزولات جوی حدالمقدور از سکونت گاههای خود خارج نشوند.
اکبرپور با ابراز رضایت از بارش باران رحمت الهی در کشور تاکید کرد: همه مردم از نزول باران خشنود و راضی هستند و بایستی از خدای متعال در باره آن شکرگزارباشیم.
این مسوول مدیریت بحران کشور خاطرنشان کرد: همکاری مردم با مسوولان کمک جدی به کاهش خسارات احتمالی در سیلاب ها خواهد داشت.
اکبرپور اعلام کرد: هم اکنون همه دستگاه های خدمات رسان در استان ها از آمادگی لازم برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارش باران برخوردارند.
به گزارش ایرنا، با شدت یافتن بارش باران درکشور برخی از استانها از قبیل مازندران، گیلان، قزوین، لرستان، ایلام و... دچار آسیب هایی از جمله مالی و جانی شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :