موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی امنیتی و دفاعی

a/22790 :کد

0

امنیت بالایی نسبت به سال قبل در شرق استان تهران برقرار شده

  چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ — ۰۳:۱۷
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -امنیت بالایی نسبت به سال قبل در شرق استان تهران برقرار شده

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: هم‌اکنون با همکاری مردم و دستگاه‌ها نسبت به سال قبل برقراری امنیت خوبی را در حوزه شرق استان تهران شاهد هستیم.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: هم‌اکنون با همکاری مردم و دستگاه‌ها نسبت به سال قبل برقراری امنیت خوبی را در حوزه شرق استان تهران شاهد هستیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، عبدالرضا ناظری در خصوص امنیت اجتماعی اظهار داشت: در حال حاضر با همکاری خوب مردم و تمام دستگاه‌ها به خصوص پشتیبانی بسیار خوب دستگاه قضایی به نسبت سال قبل برقراری امنیت خوبی را در حوزه شرق استان تهران شاهد هستیم.

وی تصریح کرد: این وضع بسیار خوب و مثبت است و همچنین وضع رو به رشدی در شرق استان تهران وجود دارد و این امنیت موجبات رضایتمندی شهروندان را به همراه داشته است.

ناظری در خصوص آخرین مأموریت امنیتی در حوزه شرق استان تهران نیز اظهار کرد: آخرین موضوع امنیتی عزاداری روز عاشورا را داشتیم که در شرق استان تهران در هفت شهرستان پردیس، دماوند، فیروزکوه، پیشوا، قرچک، ورامین و پاکدشت و با همکاری خوب هیئت‌های مذهبی و عزاداران نظم و امنیت خوبی در برگزاری مراسم عزاداری و مداحی برقرار بود.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن تشکر از مداحان، ذاکران اهل‌بیت (ع) و خادمان عزاداران گفت: در خصوص برنامه‌های فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برای اربعین حسینی نیز در خدمت مردم و شهروندان هستیم و امیدواریم با برنامه‌ریزی و طرح‌های خوبی که انجام شده مراسم‌ با امنیت خوبی برگزار شود.

ناظری افزود: ناجا در بحث اعزام زائران به عتبات و عالیات نیز همکاری دارد، همان‌طور که توصیه‌هایی هم شده است و گفته شده زائرانی که می‌خواهند به عتبات و عالیات مشرف شوند، حتماً نیاز به گذرنامه و ویزا دارند.

وی ادامه داد: در سطح شرق استان تهران نیز در فرماندهی‌های انتظامی شهرستان‌های مختلف حتماً نظم و امنیت مراسم عزاداری را با همکاری خوب مسئولان هیئت‌های مذهبی برقرار خواهیم کرد تا عزاداران حسینی با آسودگی خاطر مراسم اربعین حسینی را برگزار کنند.

منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :