موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/22874 :کد

0

هیچ‌گاه نمی‌توانیم با آمریکا کنار بیاییم

  چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ — ۱۲:۵۷
تعداد بازدید : ۲۷۸   
 تحلیل ایران -هیچ‌گاه نمی‌توانیم با آمریکا کنار بیاییم

آیت‌الله نوری‌همدانی با بیان این‌که «ملت ما آمریکا را به خوبی شناخته است» گفت: آمریکا با استفاده از عمال خود در بین کشورهای اسلامی ایجاد تفرقه می‌کند.

آیت‌الله نوری‌همدانی با بیان این‌که «ملت ما آمریکا را به خوبی شناخته است» گفت: آمریکا با استفاده از عمال خود در بین کشورهای اسلامی ایجاد تفرقه می‌کند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، این مرجع تقلید در درس خارج خود در مسجد اعظم قم، 13 آبان را در تاریخ انقلاب اسلامی دارای جایگاه برجسته دانست و تاکید کرد: 13 آبان از ایام الله است و هر چه باشکوه‌تر باید این روز را گرامی بداریم و خشم و نفرت خود را از آمریکای سلطه‌گر و جنایتکار نشان دهیم.

 

وی کار دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: حضرت امام(ره) در مقابل برخی که نگران تبعات اقدام دانشجویان و تسخیر لانه جاسوسی بودند از اقدام و حرکت انقلابی دانشجویان تجلیل کردند.

 

این مرجع تقلید با بیان این‌که «تقابل اسلام و انقلاب با استکبار جهانی همچنان ادامه دارد» گفت: ما باید بدانیم آمریکا سردمدار سلطه و استکبار است.

 

وی خاطرنشان کرد: ملت ما آمریکا را به خوبی شناخته است، تکبر، جنایت و سلطه‌گری در روح آمریکایی‌ها وجود دارد.

 

این مرجع تقلید افزود: هیچ گاه نمی‌توانیم با آمریکا کنار بیاییم و کسانی که فکر می‌کنند می‌توانیم کنار آییم اشتباه فکر کرده‌اند چرا که روح زیاده‌خواهی و سلطه‌گری در دولت آمریکا جا باز کرده است و این روحیه با مبانی دینی ما نمی‌سازد.

 

آیت‌الله نوری‌همدانی اظهار کرد: آمریکا با استفاده از عمال خود در بین کشورهای اسلامی ایجاد تفرقه می‌کند و آل سعود نیز دقیقا در مسیری حرکت می‌کند که آمریکایی‌ها ترسیم کرده‌اند.

 

این مرجع تقلید وحدت، اتحاد و همدلی را رمز اقتدار و عزت نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: حضرت امام رضوان الله تعالی علیه تاکید می‌کردند اختلاف همچون موریانه جامعه را دچار مشکل و از درون دچار فروپاشی می‌کند.

 منبع:

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :