موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/22910 :کد

0

مقاومت پرسپولیس ده نفره مقابل ذوب‌آهن در ۹۰ دقیقه

  چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ — ۱۶:۳۲
تعداد بازدید : ۳۳۶۹۴   
 تحلیل ایران -مقاومت پرسپولیس ده نفره مقابل ذوب‌آهن در ۹۰ دقیقه

دیدار تیم‌های ذوب آهن و پرسپولیس در پایان ۹۰ دقیقه تلاش با تساوی بدون به پایان رسید.

به گزارش تحلیل ایران، در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران، ذوب آهن اصفهان از ساعت 14:30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در 90 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و بازی به وقت اضافه کشیده شد.

 

در آغاز بازی ذوب آهنی‌ها فشار بیشتری بر روی دروازه پرسپولیس آوردند و توانستند یکی، دو موقعیت در محوطه جریمه سرخ‌پوشان پایتخت بوجود بیاوردند، اما در ادامه این مشکی‌پوشان پرسپولیس بودند که روی بازی تسلط پیدا کردند و تا زمانی که ایمان صادقی از زمین مسابقه اخراج شد فرصت‌های خوبی روی دروازه ذوب آهن ایجاد کردند.

 

نیمه نخست

دقیقه 14: امید عالیشاه حرکت خوبی را از میانه زمین آغاز کرد و به سمت دروازه ذوب آهن رفت اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 19: یاران پرسپولیس حمله دیگری را روی دروازه ذوب آهن ترتیب دادند تا فرشاد احمدزاده پشت محوطه جریمه این تیم فرصت خوبی برای شوت‌زنی به دست آورد اما ضربه او را رشید مظاهری مهار کرد.

دقیقه 20: احسان پهلوان پشت محوطه جریمه پرسپولیس یک فرصت شوت‌زنی به دست آورد و ضربه او با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 22: روی یک ضد حمله مهاجم ذوب آهن با ایمان صادقی تک به تک شد اما خروج ایمان صادقی از محوطه جریمه باعث شد توپ به او برخورد کند. داور معتقد بود که او با دست توپ را بیرون محوطه جریمه مهار کرده و به همین خاطر با نشان دادن کارت قرمز او را از زمین مسابقه اخراج کرد. صادقی معتقد بود توپ به سینه‌اش خورده است.

در آغاز نیمه دوم با توجه به اینکه پرسپولیس 10 نفره وارد میدان شده بود، انتظار می‌رفت ذوب آهن فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس بیاورد اما ضد حملات پرسپولیس در این نیمه خطرات زیادی را روی دروازه ذوب آهن ایجاد کرد. هرچه از زمان بازی می‌گذشت ذوب آهنی‌ها فشار بیشتری روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند اما پرسپولیسی‌ها هم با استفاده از ضد حملات روی دروازه ذوب آهن خطرساز شدند.

نیمه دوم

دقیقه 52: در حالی که برای پرسپولیس یک ضربه کرنر اعلام کرده بود احمد نوراللهی پشت توپ قرار گرفت و توپ را به روی دروازه ارسال کرد اما ضربه او از مقابل پای بازیکنان پرسپولیس رد شد و به صورت خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 58: حملات یاران پرسپولیس باز هم روی دروازه ذوب آهن خطرساز شدند و ا ین بار محسن بنگر درون محوطه جریمه ذوب آهن فرصت شوت‌زنی داشت اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 63: فرشاد احمدزاده با دریبل‌های زیبایی که انجام داد از سمت راست وارد محوطه جریمه ذوب آهن شد و در حالی که می‌توانست با یک پاس به بیرون مهاجمان تیمش را در فرصت گلزنی قراردهد، این کار را نکرد و خودش سعی داشت که دروازه را باز کند که با واکنش خوب رشید مظاهری مواجه شد.

دقیقه 64: احسان پهلوان با مرتضی قدیمی‌پور تک به تک شد و در حالی که قصد داشت با یک ضربه دروازه پرسپولیس را هدف قرار دهد تکل خوب محمد انصاری اجازه نداد که توپ وارد دروازه پرسپولیس شود.

دقیقه 77: روی یک ضدحمله و با پاس خوبی که یاران پرسپولیس برای امید عالیشاه ارسال کردند او با فرشید مظاهری تک به تک شد اما او این بار هم نتوانست دروازه ذوب آهن را باز کند و ضربه او را به زیبایی مظاهری دفع کرد. در ادامه کمال کامیابی نیا می‌توانست از توپ برگشتی استفاده کند اما ضربه چیپ او هم با برخورد به تیر دروازه راهی به دروازه پیدا نکرد تا آه از نهاد نیمکت و هواداران پرسپولیس بلند شود.

دقیقه 84: روی ارسالی که از سمت چپ روی دروازه پرسپولیس انجام شد، حسینی بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن می‌توانست با یک ضربه سر دروازه پرسپولیس را باز کند اما ضربه او با واکنش خوب قدیمی‌پور مواجه شد و به کرنر رفت.

پرسپولیس امروز با ترکیب ایمان صادقی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، محمد انصاری، وحید حیدریه، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، محسن مسلمان (مرتضی قدیمی‌پور، 26) و جری بن‌سون به میدان رفت.

ذوب آهن نیز با ترکیب رشید مظاهری، ولید اسماعیل، هادی محمدی، قاسم حدادی فر، کاوه رضایی، احسان پهلوان،مهدی مهدیپور،علی حمام، حجت حق‌وردی، دانیال اسماعیلی فرد و مهدی رجب‌زاده بازی را آغاز کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :