موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی راه و مسکن

a/22925 :کد

0

ساخت قطعه دوم آزادراه تهران شمال شروع شده است

  چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ — ۱۸:۲۶
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -ساخت قطعه دوم آزادراه تهران شمال شروع شده است

معاون اول رئیس جمهور از شروع ساخت و ساز در قطعه دوم آزادراه تهران شمال خبر داد و گفت: اگر منابع مطمئنی پیدا کنیم کار طراحی و اجرای قطعه سه هم شروع خواهد شد.

 معاون اول رئیس جمهور از شروع ساخت و ساز در قطعه دوم آزادراه تهران شمال خبر داد و گفت: اگر منابع مطمئنی پیدا کنیم کار طراحی و اجرای قطعه سه هم شروع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اسحاق جهانگیری در حاشیه بازدید از قطعه یک آزادراه تهران شمال با اشاره به بازدید از این قطعه در آذرماه سال گذشته خاطر نشان کرد: هر چند پس از آن بازدید تا دو ماه کار متوقف مانده بود اما عزم وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان برای ساخت این پروژه جدی است.

وی با بیان اینکه اجرا در این قطعه از اواخر سال گذشته شروع شده است اظهار کرد: تعداد قابل توجهی مناقصه دراین بازه زمانی برگزار شده و تمام پیمانکاران از پیمانکاران بخش‌خصوصی انتخاب شده‌اند.

جهانگیری افزود: کارگاه‌های متعددی در قطعه یک مشغول به کار هستند و در حال حاضر اقدامات اجرایی در بخش‌های تونل‌سازی، احداث پل، حفر ترانشه، در حال انجام است اما این عملیات کار دشواری است.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه مهندسان ایرانی در حال تلاش هستند وخوشبختانه از برنامه زمانبندی شده هم جلوتر هستیم و خوب پیشرفته‌ایم گفت: مسئولین قول داده‌اند اگر مانع خاصی پیش نیاید تا پایان سال 95 قطعه یک زیر بار ترافیک می‌رود.

جهانگیری از شروع عملیات اجرایی در قطعه دو خبر داد و گفت:بزرگترین تونل جاده‌ای کشور در قطعه دو احداث خواهد شد.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: اگر بتوانیم منابع مالی مطمئنی پیدا کنیم طراحی و اجرای قطعه سه هم شروع خواهد شد.

وی با بیان اینکه می‌خواهیم به ملت بگوییم که مجموعه مهندسی کشور به نقطه‌ای رسیده که پروژه‌های پیچیده و بزرگ را با توان داخلی به اجرا می‌رساند اظهار کرد: هر چند در سال‌های قبل روند احداث پروژه آزادراه تهران شمال متوقف مانده بود اما در حال حاضر اراده جدی دولت این است که این آزادراه اجرایی شود تا در خدمت ملت ایران قرار بگیرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :