موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/22940 :کد

0

تقدیر از کمک داور فوتبال به دلیل نجات جان یک بازیکن

  چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ — ۱۹:۵۶
تعداد بازدید : ۲۶۵   
 تحلیل ایران -تقدیر از کمک داور فوتبال به دلیل نجات جان یک بازیکن

رییس کمیته داوران از تقدیر کمک داور دیدار بازی فوتبال خونه به خونه بابل و نفت آبادان خبر داده که جان بازیکن تیم نفت آبادان را به دلیل آشنایی با مسائل پزشکی نجات داده است.

رییس کمیته داوران از تقدیر کمک داور دیدار بازی فوتبال خونه به خونه بابل و نفت آبادان خبر داده که جان بازیکن تیم نفت آبادان را به دلیل آشنایی با مسائل پزشکی نجات داده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سایت رسمی فدراسیون، فریدون اصفهانیان گفت: در دیدار روز گذشته تیم های خونه به خونه بابل و نفت آبادان از سری مسابقات لیگ دسته اول کشور یکی از بازیکنان تیم نفت آبادان پس از برخورد با بازیکن خونه به خونه از حال رفت و روی زمین افتاد بطوری که وضعیت وخیمی پیدا کرد.
وی با بیان اینکه بازیکن مصدوم وضعیت بسیار نامناسبی داشت و فک وی قفل کرده بود،افزود: سعید آل وردی کمک داور این دیدار به دلیل آشنایی با مسائل کمک پزشکی، پیش از حضور پزشکان توانست این بازیکن را از خفگی ناشی از برگشتن زبانش به داخل حلق نجات دهد.
رییس کمیته داوران افزود: متاسفانه زمانی که داوران ما همانند دیگر داوران دنیای فوتبال اشتباهاتی در قضاوت خود دارند مورد هجمه زیادی قرار می گیرند، اما مواردی مانند اتفاق روز گذشته که نشانگر تلاش همه جانبه داوران در انجام بازی خوب است کمتر رسانه ای می شود.
وی ادامه داد: به همین دلیل در نظر داریم در نیم فصل مسابقات فوتبال از سعید آل وردی تجلیل ویژه ای کنیم، چراکه وی ضمن نجات جان یک بازیکن، بار دیگر حسن نیت، سطح بالای تحصیلی و فنی داوران کشورمان را ثابت کرد.
اصفهانیان در پایان تاکید کرد: از جامعه فوتبال درخواست دارم که همواره از داوران کشورمان حمایت کنند و وحدت بین اعضای جامعه فوتبال مانند کادرفنی، بازیکنان و داوران را بیش از پیش تقویت کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :