موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/22944 :کد

0

فریاد مرگ بر آمریکا در ۱۳ آبان نشان خشم مردم از استکبار جهان

  چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ — ۲۰:۴۹
تعداد بازدید : ۲۲۷   
 تحلیل ایران -فریاد مرگ بر آمریکا در ۱۳ آبان نشان خشم مردم از استکبار جهان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تشکر از حضور مردم در مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان تاکید کرد: غریوهای کوبنده مرگ بر آمریکا نشان خشم انقلابی ایران از استکبار و ظلم و ستم آمریکا بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تشکر از حضور مردم در مراسم بزرگداشت 13 آبان تاکید کرد: غریوهای کوبنده مرگ بر آمریکا نشان خشم انقلابی ایران از استکبار و ظلم و ستم آمریکا بود.

به گزارش تحلیل ایران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از حضور دشمن‌شکن، مقتدرانه، گسترده و هوشمندانۀ مردم همیشه در صحنه، عاشورایی و ظلم ستیز ایران در مراسم تظاهرات یوم‌الله ۱۳ آبان ۱۳۹۴، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی تشکر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«غریوهای کوبنده و فریادهای رسای "مرگ بر آمریکا " ، در تظاهرات ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان ، نشان خشم مقدس و انقلابی ایران از استکبار و ظلم و ستم امریکا بود.

فریادهای طوفنده"مرگ بر آمریکا " ایران اسلامی ، ترجمان امروزی پیام راهبردی و جاودانه "هیهات منا الذله" حسینی و همان لعنت بر یزید زمان بود.

مراسم تظاهرات یوم الله ۱۳ آبان امسال ، حاوی پیام تاریخی ملت شجاع ، استکبار ستیز و عاشورایی ایران به استکبار و مصداق اتم و سردمدار آن ـ آمریکای جنایتکار ـ در نفی هرگونه سلطه و نفوذ در ارکان ملت ، کشور ، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

حضور سراسری و پرشور مردم ایران از زن و مرد ، پیر و جوان ، دانش آموز و دانشجو ، طلبه و روحانی و همه و همه ؛ نمایش بخشی از اقتدار و عظمت ملی ایرانیان و موقعیت شناسی و لحظه شناسی ، بصیرت و آگاهی بالای ملت در بحث ، استکبار شناسی ، دشمن شناسی و شناسایی روش های نفوذ و دشمنی استکبار بود.

خلق حماسۀ عاشورایی و حسینی دیگر ، در مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان توسط ملت بزرگ ایران اسلامی و طنین فریاد "مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل " ، پاسخی به دعوت تاریخی " هل من ناصر ینصرنی " حسین بن علی (ع) بود که پایه های کاخ استکبار جهان را بار دیگر لرزاند.

امروز مردم انقلابی و عاشورایی ایران با تأسی از نهضت حسینی و فداکاری و شهادت‌طلبی یاران باوفای امام حسین (ع) در عاشورای سال ۶۱ قمری، پاسداری از اسلام ناب محمدی (ص) و دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی را - که حاصل مجاهدت و ایثارگری‌های شهیدان و فرزندان ولایت‌ فقیه و شیفتگان عزت و سربلندی این سرزمین مقدس است- وظیفه خطیر و فراموش ناشدنی خود‌ خوانده و با تأکید بر سپری‌شدن دوران به کارگیری دیپلماسی و ادبیات سخت ابرقدرتان مستکبر جهان علیه ملت‌های مستقل و آزادیخواه و عزت طلب ؛ اظهارات گستاخانه و سخیفانۀ برخی از مقامات و دولت‌ مردان آمریکا همراه با توّهم و تهدید ، مبنی بر روی میز بودن همه گزینه‌ها ، را محکوم کرده و با پیروی از مواضع مقتدرانه و عزت طلب مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و به پشتوانه هوشیاری و آمادگی‌های همه‌جانبه دفاعی نیروهای مسلح کشور، قاطعانه نشان داد که ارتکاب هرگونه اشتباه و غلطی از سوی دشمنان ، با پاسخ سخت ، کوبنده ، قاطع و پشیمان‌کننده عاشوراییان و پیروان اباعبدالله الحسین علیه‌السلام مواجه و زمین نبرد را به گورستان متجاوزین بدل خواهد کرد.

ضمن تشکر مجدد از ملت فهیم و لحظه شناس ایران از تمامی مسئولان ، عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران امر برگزاری مراسم تظاهرات یوم الله ۱۳آبان در سراسر کشور ، اصحاب محترم رسانه‌ها ، جراید ، مطبوعات و خبرگزاری ها به‌ویژه رسانۀ ملی که در آگاه‌سازی عمومی ، روشنگری واغنای افکار عمومی، ترغیب و تشویق مردم به حضور در مراسم تظاهرات و انعکاس مناسب اخبار و به‌نمایش‌درآوردن گوشه‌هایی هر چند کوچک از سیل خروشان ملت بزرگ ایران اسلامی ، نقش اساسی ایفا کردند ، تشکر و قدردانی می‌نمایدو به موجب این حضور ماندگار مردمی و تاریخی ، به درگاه ایزد متعال جبین شکر و جبهۀ خضوع و تواضع می ساید و بر دستان ملت قهرمان ایران به رسم ادب و احترام بوسه می زند.»

منبع: خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :