موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حقوق قضائی

a/23044 :کد

0

رسیدگی به مسائل قضایی شهروندان آملی باحضور معاون اول قوه قضا

  پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ — ۱۰:۳۸
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -رسیدگی به مسائل قضایی شهروندان آملی باحضور معاون اول قوه قضا

معاون اول قوه قضاییه گفت: ولایت مداری با عمق و شناخت یکی از شاخصه های اصلی مردم آمل است.

معاون اول قوه قضاییه گفت: ولایت مداری با عمق و شناخت یکی از شاخصه های اصلی مردم آمل است.
 

به گزارش تحلیل ایران، معاون اول قوه قضاییه در دیدار مردم آمل که در مسجد امام رضا(ع) آمل برگزار شد با بیان اینکه در آمل علمایی در گذشته و حال در رشته های مختلف به خوبی درخشیدند که در حال حاضر حضرات آیات حسن زاده و جوادی آملی ستارگان درخشانی هستند که به جهان اسلام تعلق دارند گفت: ولایت مداری با عمق و شناخت یکی از شاخصه های اصلی مردم آمل است که علاوه بر حضور در جبهه و شهید شدن دلاورمردان و سرداران این خطه هنوز بسیاری از فرزندان این شهر به عنوان مدافعان حرم در سوریه و عراق حضور دارند.

 

حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای افزود: بهرمندی از قدرت فرعونی و تلاش برای تحمیل افکار و خواسته های ناحق با زور و فریب، یکی از مهم ترین عوامل مبارزه با استکبار جهانی است.

 

وی گفت: امروز ایادی استکبار جهانی با سرکردگان داخلی از طریق روزنامه ها، سایت ها و با راه اندازی شبکه های رادیویی تلویزیونی و با هزینه های میلیاردی و برگزاری همایش های گوناگون درصدد آموزش کسانی هستند که به داخل ایران نفوذ پیدا کرده و به انقلاب ضربه بزنند.

 

حجت الاسلام محسنی اژه ای با تاکید بر این که آسیب های اجتماعی فضای مجازی زندگی خانواده ایرانی را تهدید می کند، افزود: بعضی از این برنامه ها سم مهلک و خطرناکی است که ضرورت دارد هوشیاری لازم وجود داشته باشد.

 

وی تصریح کرد: از دولت به سبب عدم ایجاد زیرساختار و شبکه ملی انتقاد داریم و شورای عالی فضای مجازی که با دستور و تاکیدات مقام معظم رهبری تشکیل شده است، جلسات آن صورت نمی گیرد که دولت باید نسبت به این امور حساس باشد.
 منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :