موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/23046 :کد

0

بصیرت، هوشمندی، دشمن شناسی و مقاومت رمز پیروزی است

  پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -بصیرت، هوشمندی، دشمن شناسی و مقاومت رمز پیروزی است

وزیر دفاع با تشریح تحولات و شرایط منطقه‌ای و جهانی، از بصیرت،‌ هوشمندی، دشمن شناسی و مقاومت به عنوان رمز پیروزی در عرصه‌های سیاسی، دفاعی و امنیتی یاد کرد و گفت: اقتدار دفاعی همراه با دیپلماسی فعال...

وزیر دفاع با تشریح تحولات و شرایط منطقه‌ای و جهانی، از بصیرت،‌ هوشمندی، دشمن شناسی و مقاومت به عنوان رمز پیروزی در عرصه‌های سیاسی، دفاعی و امنیتی یاد کرد و گفت: اقتدار دفاعی همراه با دیپلماسی فعال دفاعی و ایفای نقش هم‌تکمیلی با سیاست خارجی، ارتقاء بخش ضریب امنیتی و افزایش دهنده قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران است.


به گزارش تحلیل ایران، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در جمع روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور طی سخنانی تصریح کرد: باید با تبدیل شرایط فعلی، ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و توانمندی‌های داخلی را با رویکرد مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی برای نیل به تعالی و پیشرفت کشور، فعال و با تعامل گسترده در جامعه بین‌الملل زمینه را برای تحقق امنیت پایدار در منطقه و جهان عاری از خشونت فراهم کرد.


وزیر دفاع خاطر نشان کرد: تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در کنار سیاست‌ها و اقدامات همه جانبه دولت در عرصه داخلی و خارجی، موجب شده امروز جمهوری اسلامی ایران ضمن دستیابی به جایگاه شایسته خود در ترتیبات امنیتی منطقه، بتواند قدرتی را خلق کند که نظام سلطه قادر به تحقق اهداف توسعه طلبانه و تجاوزگرانه‌اش نباشد.


سردار دهقان در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح اقدامات و فعالیت‌های وزارت دفاع طی دو سال گذشته در عرصه‌های مختلف به ویژه تولید قدرت نظامی و افزایش توان دفاعی کشور گفت: این روند موجب شده است نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قادر باشند متناسب با سطح و نوع تهدید با واکنش سریع نسبت به مهار و دفع آن قاطعانه اقدام کنند.


وزیر دفاع با بیان اینکه توسعه و تعمیق همکاری دفاعی با کشورهای منطقه به ویژه همسایگان از اولویت‌های اصلی دیپلماسی دفاعی کشورمان به شمار می‌رود بر نقش مهم و سازنده روسای نمایندگی‌های جمهوری اسامی ایران در خارج از کشور تاکید و از همکاری و تعامل نزدیک وزارت امور خارجه در پیشبرد این روند تشکر و قدردانی کرد.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :