موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/23078 :کد

0

صعود سپاهان و حذف راه آهن در ورزشگاه فولادشهر

  پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ — ۲۰:۴۴
تعداد بازدید : ۲۷۷   
 تحلیل ایران -صعود سپاهان و حذف راه آهن در ورزشگاه فولادشهر

تیم فوتبال سپاهان امروز ( پنج شنبه ) با راه آهن تهران در ورزشگاه فولادشهر دیدار کرد و در وقت اضافی این تیم را با ۲ گل از پیش رو برداشت.

تیم فوتبال سپاهان امروز ( پنج شنبه ) با راه آهن تهران در ورزشگاه فولادشهر دیدار کرد و در وقت اضافی این تیم را با 2 گل از پیش رو برداشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، در حالی که این دیدار در 90 دقیقه وقت قانونی بدون گل مساوی شد اما این تیم سپاهان میزبان بود که توانست در وقت های اضافه با 2 گل از سد راه آهن بگذرد.
در دقیقه 94 این بازی و در نیمه اول وقت های اضافه علی کریمی ملی پوش تیم المپیک باشگاه سپاهان موفق شد تا با ضربه ای دقیق اولین گل این دیدار حساس و نفس گیر را به ثمر برساند.
این گل نه تنها توانست سپاهانی ها را در این دیدار امیدوار به صعود کند بلکه تیم راه آهن نیز امیدهای خود را به صعود و دست کم روشن شدن نتیجه این دیدار در ضربات پنالتی از دست داد.
در ادامه این روند در دقیقه 111 و در ابتدای وقت دوم اضافه نیز مهدی شریفی مهاجم زردپوشان اصفهانی گل دوم تیم سپاهان را به ثمر رساند تا راه آهن امیدهای خود را برای رسیدن به تساوی به طور کامل از دست بدهد.
از دقایق حساس نیمه اول دیدار این دو تیم می توان به ضربه کرنر زیبای سباستین استرندوال اشاره کرد که امین منوچهری با ضربه سری دقیق تر آن را تکمیل کرد اما حبیب گردانی مدافع سپاهان توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید تا مانع از فرو ریختن دروازه تیمش شود.
از ابتدای نیمه دوم سپاهان نبض بازی را در اختیار گرفت و حملات خود را روی دروازه راه آهن تشدید کرد. با این حال لایه های دفاعی تعیین شده از سوی مهدی تارتار سرمربی راه آهن مانع از بازشدن دروازه تیمش شد.
قضاوت این دیدار حساس را محمدرضا اکبریان برعهده داشت و مهدی عالیقدر و فرزاد بهرامی وی را در امر قضاوت یاری می کردند. 
محرم نوید کیا سرمربی زردپوشان اصفهانی که خود به عنوان کاپیتان نیز در این دیدار به میدان آمده بود ، تیم سپاهان را با ترکیب رحمان احمدی(دروازه بان)، حبیب گردانی، محرم نویدکیا، رسول نویدکیا، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، فوزیل موسایف، علی کریمی، محمدرضا خلعتبری، مهدی شریفی و محمد روشندل به میدان فرستاد .
همچنین تیم فوتبال راه آهن تهران با ترکیب ایگور ننزیچ (دروازه بان)، میلاد ابطحی، ابراهیم کریمی، احمد مهدی زاده، بهادر عبدی، حمیدرضا دیوسالار، امین منوچهری، مهرداد محمدی، میلاد محمدی، حسین خیری، سباستین استرندوال در میدان حاضر شده بود.
در این دیدار عبدالله کرمی در دقیقه 32، حبیب گردانی در دقیقه 94 از سپاهان و حسین خیری در دقیقه 75 و میلاد ابطحی در دقیقه 109 از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.
حضور دو برادر از دو تیم در زمین محرم و رسول نویدکیا در سپاهان و میلاد و مهردادمحمدی در ترکیب راه آهن از نکات جالب توجه این دیدار بود . 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :