موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست آب و هوا

a/23210 :کد

0

ادامه بارش در نیمه غربی کشور

  جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ — ۱۸:۴۷
تعداد بازدید : ۳۴۵   
 تحلیل ایران -ادامه بارش در نیمه غربی کشور

سازمان هواشناسی کشور روز جمعه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد، روزهای جمعه و شنبه بارش در بخش هایی از نیمه غربی کشور ادامه خواهد یافت.

سازمان هواشناسی کشور روز جمعه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد، روزهای جمعه و شنبه بارش در بخش هایی از نیمه غربی کشور ادامه خواهد یافت.

به گزارش روز جمعه گروه اقتصادی ایرنا، سازمان هواشناسی توصیه کرد، به سبب شرایط جوی، هموطنانی که قصد سفر به محورهای غربی کشور را دارند، نکات ایمنی را رعایت کنند و برای مقابله با آب گرفتگی معابر عمومی در استان های غربی نیز اقدامات لازم به عمل آید.
سازمان هواشناسی روز جمعه برای استان های کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، همدان و مرکزی، بارش باران، لغزندگی جاده ها و کاهش دید در شب به سبب مه گرفتگی پیش بینی کرد.
روز شنبه نیز استان های کردستان، کرمانشاه، شمال ایلام، لرستان، زنجان، همدان، مرکزی، قم، بوشهر و غرب استان فارس با بارش باران و کاهش دید افقی بویژه به هنگام شب روبرو خواهند بود. 
بنا به اطلاعیه سازمان یاد شده، روز شنبه، احتمال آب گرفتگی معابر عمومی در برخی نقاط استان های کرمانشاه ، کردستان، شمال ایلام و کهکیلویه و بویر احمد دور از انتظار نیست و ارتفاعات استان های تهران، مازندران و زنجان نیز احتمالا در این روز برفی خواهد بود. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :