موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/23263 :کد

0

تلاش رژیم صهیونیستی برای لغو طرح برچسب به کالاهایش در اروپا

  شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ — ۱۱:۲۴
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -تلاش رژیم صهیونیستی برای لغو طرح برچسب به کالاهایش در اروپا

رژیم صهیونیستی در آستانه اجرای طرح اروپایی الصاق برچسب به کالاهای تولیدشدۀ شهرک‌های کرانه باختری، بر تلاش‌های دیپلماتیک خود افزوده است.

رژیم صهیونیستی در آستانه اجرای طرح اروپایی الصاق برچسب به کالاهای تولیدشدۀ شهرک‌های کرانه باختری، بر تلاش‌های دیپلماتیک خود افزوده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، با نزدیک شدن به موعد اجرای طرح اروپا مبنی بر الصاق برچسب به کالاهای تولیدشده در شهرک‌های صهیونیستی کرانه باختریِ اراضی اشغالی فلسطین، مقامات کابینه اشغالگران قدس به‌تازگی بر تلاش‌های خود در جهت لغو این طرح افزوده‌اند.

به نوشته «جروزالم پست»، طبق بیانیه وزارت خارجه‌ رژیم صهیونیستی، اخیراً دیدارهایی از سوی «دیوید والزر» فرستاده این رژیم در اتحادیه اروپا و «آلون آشپیز» رییس دفتر دیپلماتیک این وزارتخانه، با شماری از سفرای اروپایی و نمایندگان ارشد کمیسیون اروپا (EC) بمنظور ترغیب آنها به لغو طرح مذکور انجام شده است.

طرح الصاق برچسب به کالاهای تولیدشده در شهرک‌های صهیونیست‌نشین کرانه باختری فلسطین، چندی پیش در اتحادیه اروپا مطرح شده بود، که متعاقباً با واکنش‌های تندی از سوی رژیم صهیونیستی مواجه شد.

«فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سپتامبر سال جاری (شهریورماه 1394) از اتخاذ تصمیم نهایی این نهاد در ماه اکتبر (آبان‌ماه) و پس از اتمام کار کمیته‌های ویژه صحبت کرده بود. این طرح که باعث هراس صهیونیست‌ها مبنی بر کاهش قدرت اقتصادی اشغالگران شده است، به خریداران اروپایی درخصوص خریداری کالاهای ساخت شهرک‌های اسرائیلی هشدار می‌دهد.

مقامات اروپا اعلام کرده‌اند این طرح، سیاستی برای اجبار کابینه رژیم صهیونیستی در جهت تمکین اسرائیل از خواست اتحادیه اروپا و توقف ساخت شهرک‌های جدید در کرانه باختری است.

منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :