موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد و انرژی

a/23444 :کد

0

پیشرفت ۹۹ درصدی اجرای خطوط لوله فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی

  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ — ۰۴:۳۳
تعداد بازدید : ۲۶۷   
 تحلیل ایران -پیشرفت ۹۹ درصدی اجرای خطوط لوله فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی

مجری طرح توسعه فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی از پیشرفت ۹۹ درصدی اجرای خطوط لوله فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی خبر داد.

مجری طرح توسعه فازهای 17 و 18 پارس جنوبی از پیشرفت 99 درصدی اجرای خطوط لوله فازهای 17 و 18 پارس جنوبی خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، حسن بویری اظهار داشت: فازهای 17 و 18 پارس جنوبی از فازهای در دست اجرا در پارس جنوبی هستند که به فضل خدا امسال در مدار تولید قرار خواهند گرفت.

وی افزود: مدیران ارشد صنعت نفت اهتمام جدی برای راه‌اندازی فازهای اولویت‌دار دارند که فازهای 17 و 18 پارس جنوبی نیز از جمله این فازها هستند که در بخش‌های مختلف از پیشرفت قابل توجهی برخوردار هستند.

مجری طرح توسعه فازهای 17 و 18 پارس جنوبی خاطر نشان کرد: فازهای 17 و 18 پارس جنوبی در صورت راه‌اندازی، روزانه 50 میلیون مترمکعب گاز طبیعی، 80 هزار بشکه میعانات گازی، 400 تن گوگرد و سالانه یک میلیون تن گاز اتان برای تامین خوراک صنایع پتروشیمی و بیش از یک میلیون تن گاز مایع به منظور صادرات به بازارهای جهانی تولید خواهد داشت.

بویری تصریح کرد: امسال تلاش بسیار ارزشمندی توسط صنعت نفت برای تکمیل این پروژه مهم و بزرگ انجام شده و امیدواریم در کمترین زمان ممکن در مدار تولید و راه‌اندازی قرار گیرند.

وی از پیشرفت 100 درصدی عملیات حفاری فازهای 17 و 18 پارس جنوبی خبر داد و گفت: تکمیل عملیات حفاری در واقع گام بزرگی در راه‌اندازی این فاز به شمار می‌رود.

مجری طرح توسعه فازهای 17 و 18 پارس جنوبی از پیشرفت 99 درصدی اجرای خطوط لوله فازهای 17 و 18 پارس جنوبی خبر داد و افزود: ساخت و نصب سکوها نیز بیش از 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :