موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/23484 :کد

0

شانس المپیکی شدن امیدبالاست/قرارداد کادرفنی بزودی امضا میشود

  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ — ۱۴:۰۲
تعداد بازدید : ۳۲۷   
 تحلیل ایران -شانس المپیکی شدن امیدبالاست/قرارداد کادرفنی بزودی امضا میشود

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد شکی نیست اگر تیم فوتبال امید انسجام لازم را داشته باشد و به لحاظ روانی همین شرایط مثبت فعلی را حفظ کند، شانس بالایی برای کسب موفقیت و المپیکی شدن دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد شکی نیست اگر تیم فوتبال امید انسجام لازم را داشته باشد و به لحاظ روانی همین شرایط مثبت فعلی را حفظ کند، شانس بالایی برای کسب موفقیت و المپیکی شدن دارد.

به گزارش تحلیل ایران، علی کفاشیان در حاشیه تمرین صبح امروز یکشنبه تیم فوتبال امید ایران در باشگاه ایرانیان دوبی ضمن بیان مطلب فوق اظهارکرد: وظیفه خودم دانستم در تمرین تیم امید حضور  پیدا کنم و با اعضای کادر فنی و بازیکنان این این دیدار داشته باشم.

وی افزود: خوشبختانه تیم امید با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم برنامه‌های خودش را پیش می‌برد و با توجه به اراده و انگیزه‌ای که در بین نفرات دیده می‌شود، امیدواری‌ها نسبت به این تیم بالا رفته است و امیدواریم این تیم منسجم با قدرت در مسابقات انتخابی المپیک شرکت کند.

رئیس فدراسیوین فونتبال با اشاره به قهرمانی تیم امید در رقابتهای غرب آسیا تاکید کرد: گرچه بازی‌های غرب آسیا برای تیم امید جنبه بازی‌های تدارکاتی داشت و نباید بابت قهرمانی در آن مغرور شد، اما قطعا حریفان مرحله نهایی انتخابی المپیک چندان قوی‌تر از تیم‌های غرب آسیا نیستند و‌ در صورتیکه تیم امید انسجام و روحیه بالایی داشته باشد، قادر به شکست دادن تمامی حریفان خود خواهد بود.

وی در خصوص حمایت از تیم امید اینگونه اظهارنظر کرد: نگاه ما به تیم امید فراتر از بازی‌های المپیک است و به عنوان تیمی که آینده‌ساز تیم ملی بزرگسالان است به این تیم نگاه می‌کنیم زیرا بیشتر این بازیکنان در سال‌های آینده، تیم ملی بزرگسالان ما را تشکیل خواهند داد و باید سرمایه گذاری ویژه‌ای روی آنها داشته باشیم.

کفاشیان همچنین به موضوع جالبی اشاره کرد: قطعا حمایت همه جانبه‌ای از تیم امید خواهیم داشت و حتی اگر المپیکی هم نشویم، بازهم این تیم را حفظ و از آن حمایت خواهیم کرد.

وی در خصوص تعامل تیم امید با تیم ملی بزرگسالان در رابطه با بازیکنان مشترکی که وجود دارد، یادآور شد: خوشبختانه تیم امید تعامل خوبی دارد و بارها اعلام کرده که اولویت با بازی‌های رسمی است و بازیکنانش را در اختیار تیم ملی بزرگسالان گذاشته است. حتی در تمامی مقاطع اولویت انتخاب بازیکن و اعلام فهرست را هم به تیم ملی بزرگسالان داده‌اند که جای تقدیر دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه این تعامل دوطرفه باشد و همچنان تداوم پیدا کند، در رابطه با وضعیت قرارداد کادرفنی تیم امید بیان کرد: مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد و بعد از اینکه تیم از اردوی امارات به ایران برگردد، قراردادها امضا خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که شانس المپیکی شدن تیم امید را چقدر می‌داند؟، اظهارکرد: انصافا مجموعه تیم امید ظرف یکسال گذشته زحمت زیادی کشیدند و با برنامه ریزی و نظم خاصی پیش رفتند و انگیزه بالایی برای کسب موفقیت دارند.

کفاشیان در پایان گفت: قطعا سایر تیم‌ها هم با هدف المپیکی شدن به مسابقات می آیند اما شکی نیست که اگر تیم امید ما انسجام لازم را داشته باشد و  به لحاظ روانی همین شرایط مثبت فعلی را حفظ کند، شانس بالایی برای کسب موفقیت و المپیکی شدن دارد.

منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :