موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/23548 :کد

0

توجه به زیرساخت شهرک‌های صنعتی از ضروریات است

  یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ — ۱۹:۰۷
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -توجه به زیرساخت شهرک‌های صنعتی از ضروریات است

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به زیرساخت شهرک‌های صنعتی از امور ضروری برای توسعه این شهرک‌ها است.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به زیرساخت شهرک‌های صنعتی از امور ضروری برای توسعه این شهرک‌ها است.

 

رضا رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ، با اشاره به ضرورت گسترش شهرک‌های صنعتی، عنوان کرد: یکی از کارهایی که در حال حاضر به طور جدی پیگیری می‌شود روند توسعه شهرک‌های صنعتی در سطح کشور است.

 

وی با اشاره به ضرورت گسترش شهرک‌های صنعتی تخصصی، یادآور شد: در این قبیل شهرک‌ها از پتانسیل و مزیت‌های مناطق مختلف کشور بهتر استفاده شده و مسائل زیست‌محیطی نیز به نحو مطلوب‌تری رعایت می‌شود.

 

رئیس کمسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر حمایت از صنایع و تولید داخلی، تصریح کرد: توجه به صنایع کوچک و متوسط در کنار هم باعث ایجاد نوعی هم‌افزایی در حوزه توسعه اشتغال کشور می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: یکی از اقداماتی که امسال به طور جدی در مجلس و برنامه در دست تدوین ششم توسعه و بودجه سال بعد در حال پیگیری است، توجه به تامین زیرساخت‌ها و نیازهای اساسی شهرک‌های صنعتی در سطح کشور است تا از این طریق بتوان بخشی از مشکلات این شهرک‌ها را مرتفع ساخت.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :