موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/23756 :کد

0

برتری تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل نماینده اراک

  ﺳﻪشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ — ۰۰:۰۲
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -برتری تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل نماینده اراک

در هفته چهارم از دور رفت رقابت های لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور، تیم شهرداری گرگان در برابر شهرداری اراک به برتری رسید.

در هفته چهارم از دور رفت رقابت های لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور، تیم شهرداری گرگان در برابر شهرداری اراک به برتری رسید.

به گزارش تحلیل ایران در این دیدار که عصر دوشنبه در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار شد، تیم شهرداری این شهر در حضور بیش از چهار هزار تماشاگر با نتیجه 88 بر 75 میهمان خود را شکست داد. 
این بازی با قضاوت رضا جوادی به عنوان سر داور به همراه محمد دوست و احسان رحیمی به عنوان داور اول و دوم و با نظارت پیام سیفی زاده و حضور حیمد کیان ارثی به عنوان نماینده فدراسیون برگزار شد.
در این دیدار تیم شهرداری گرگان در کوارترهای اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 17 بر 16، 27 بر 17 و 27 بر 23 حریف خود را شکست داد و در کوارتر دوم با نتیجه 19 بر 17 بازی را به حریف واگذار کرد.
در این دیدار یاران محمد مهدی ایزدپناه سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با ترکیب اولیه بابک نظافت، بنی کوچویی، عندان دورقی، حامد سهراب نژاد و رایان ریچاردز به میدان آمدند. 
در آن سوی میدان محمد کسایی پور سرمربی تیم شهرداری اراک یاران خود را با ترکیب اولیه ایوان کلوویچ، محمد زارعی، نوید فراهانی، اصغر کاردوست و مجتبی بردبار در غیاب 'حامد آفاق اسلامیه' بازیکن ملی پوش خود به میدان فرستاد. 
در این بازی رایان ریچاردز و عندان دورقی از تیم شهرداری گرگان هر دو با کسب 18 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن تیم خود بودند و دورقی نیز با کسب تاثیرگذاری 27 بهترین بازیکن این تیم بود.
همچنین بوژان زاوانتکو از تیم شهرداری اراک با کسب 24 امتیاز و تاثیرگذاری 5 پرامتیاز آورترین بازیکن تیم و این دیدار محسوب شد.
از سوی دیگر اصغر کاردوست کاپیتان تیم اراک با کسب 17 امتیاز، 13 ریباند و تاثیرگذاری 31 عنوان بازیکن 'دبل دبل' را در این دیدار به خود اختصاص داد.
تیم شهرداری گرگان با این پیروزی در پایان هفته چهارم با کسب 2 برد و 2 باخت مجموع امتیازات خود را به عدد 6 رساند و در هفته پنجم روز پنجشنبه هفته جاری در تهران میهمان تیم نیروی زمینی خواهد بود. 
همچنین تیم شهرداری اراک نیز با کسب 2 برد و 2 باخت مجموع امتیازات خود را به عدد 6 رساند و در هفته پنجم باید در زمین خود پذیرای تیم ثامن مشهد باشد.

منبع: ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :