موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/23758 :کد

0

فسخ قرارداد اسکوچیچ را ببینیم قرارداد امضا می‌شود

  ﺳﻪشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ — ۰۱:۳۴
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -فسخ قرارداد اسکوچیچ را ببینیم قرارداد امضا می‌شود

مدیرعامل باشگاه سپاهان عقد قرارداد با «دراگان اسکوچیچ» را ارائه فسخ قرارداد این مربی با باشگاه فولاد عنوان کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان عقد قرارداد با «دراگان اسکوچیچ» را ارائه فسخ قرارداد این مربی با باشگاه فولاد عنوان کرد.

به گزارش تحلیل ایران، اصغر باقریان درباره آخرین وضعیت انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم سپاهان اظهار کرد: ما منتظریم تا وضعیت اسکوچیچ با فولاد نهایی شود. 

وی درباره اینکه رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها از توافق اسکوچیچ با فولاد برای جدایی خبر داده‌اند، گفت: ما که نمی‌توانیم بر اساس خبرگزاری صحبت کنیم.  وقتی ایشان با فولاد فسخ قرارداد کرد و آنرا به ما ارائه داد آنوقت اقدام می‌کنیم.

مدیرعامل سپاهان با بیان اینکه به صورت مستقیم با اسکوچیچ هیچ مذاکره‌ای نکرده‌ایم، تصریح کرد: مدیربرنامه اسکوچیچ به ما اعلام کرد که آمادگی حضور در سپاهان را دارد.

باقریان درباره اینکه چند روز پیش در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود تیم ملی باید برای گرفتن بازیکن به سپاهان التماس کند، خاطرنشان کرد: من با این لحن صحبت نکردم. در تمام دنیا مسئولیت پرورش بازیکنان بر عهده باشگاه است و در نهایت بازیکنان آماده را در اختیار تیم ملی می گذارند.

وی درباره اینکه شان تیم ملی بالاتر از این حرفهاست، گفت: همیشه افتخار می‌کنیم تیم ملی ایران بتواند افتخار آفرینی کند. بحث ما نوع برخوردهایی است که از بعضی جاها صورت می‌گیرد. همانقدر که تیم ملی ارزش دارد، باید بدانیم این تیم نشات گرفته از باشگاه‌ها است. اگر قرار باشد بازیکن را آماده کنیم و بدون هیچ توجهی به مسائل باشگاه، بازیکن مصدوم شود به ضرر ما است.

منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :