موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/23760 :کد

0

در بازی پرسپولیس - ذوب آهن از علامتهای مخفی استفاده کردیم!

  ﺳﻪشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ — ۰۱:۴۶
تعداد بازدید : ۴۰۷   
 تحلیل ایران -در بازی پرسپولیس - ذوب آهن از علامتهای مخفی استفاده کردیم!

داور دیدار پرسپولیس با ذوب آهن گفت: برای تصمیم گیری درباره اخراج دروازه‌بان پرسپولیس با کمک داور از علامتهای مخفی استفاده کردیم!

داور دیدار پرسپولیس با ذوب آهن گفت: برای تصمیم گیری درباره اخراج دروازه‌بان پرسپولیس با کمک داور از علامتهای مخفی استفاده کردیم!

به گزارش تحلیل ایران، یدالله جهانبازی درباره اشتباهش در دیدار پرسپولیس با ذوب آهن و اینکه در صحنه اخراج ایمان صادقی فاصله زیادی تا محوطه جریمه پرسپولیس داشت، اظهار کرد: اگر دقت کنید توپی که به مهاجم ذوب آهن رسید، یک پاس ۵۰ متری بود و هیچ داوری به آن نمی‌رسید. من هم به کمک اولم نگاه کردم و تصمیم گرفتم.

وی درباره اینکه اصلا مشورتی با کمک خود نداشت و خودسرانه کارت داد، یادآور شد: من یک نگاه کوچک به کمک کردم. ما علامتهای مخفی داریم که از این علامتها استفاده کردیم. کمک اول پرچم زد و اصرار داشت که دروازه بان پرسپولیس مرتکب خطای هند شده است. من هم وقتی به پنج متری صحنه رسیدم، کارت قرمز را درآوردم نه قبل از آن.

داور دیدار پرسپولیس - ذوب آهن درباره اینکه بعد از نشان دادن کارت قرمز با کمک خود صحبت کرده و آن موقع امکان برگشتن کارت نبوده است، گفت: یکبار داور بازی ابومسلم و ملوان بودم که یک پنالتی را در این مسابقه برگرداندم چون تصمیمم اشتباه بود.

وی که با برنامه نود گفتگو می‌کرد، درباره اضافه وزنش خاطرنشان کرد: من کلا از اول شروع کارم اضافه وزن داشتم ولی این فصل دو، سه کیلوگرم کم کردم.

جهانبازی در پاسخ به این سئوال که ممهمترین دلیل اشتباهات داوری را چه می‌داند، گفت: نظر من روی ناآمادگی جسمی و روحی داوران است.

منبع: مهر

                               

پرسپولیس     ذوب آهن     داور            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :