موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/23871 :کد

0

اروپا در آستانه اتخاذ تصمیمات سرنوشت سازی قرار دارد

  ﺳﻪشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ — ۱۸:۱۷
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -اروپا در آستانه اتخاذ تصمیمات سرنوشت سازی قرار دارد

«فرانک والتر اشتان مایر» وزیر امور خارجه آلمان در اظهاراتی با برشمردن بحران های یورو و آوارگان، اتحادیه اروپا را در آستانه اتخاذ تصمیمات مهم اعلام کرد.

«فرانک والتر اشتان مایر» وزیر امور خارجه آلمان در اظهاراتی با برشمردن بحران های یورو و آوارگان، اتحادیه اروپا را در آستانه اتخاذ تصمیمات مهم اعلام کرد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری دویچه وله، وزیر امور خارجه آلمان امروز در اظهاراتی اروپا را در آستانه تصمیم سرنوشت ساز اعلام کرد.

«فرانک والتر اشتان مایر» وزیر امور خارجه آلمان با اشاره به بحران یورو و آوارگان، ضمن درخواست همبستگی میان کشورهای عضو، اعلام کرد که اروپا در نزدیکی اتخاذ تصمیمات مهم و سرنوشت سازی قرار دارد.

وی که در یک کنفرانس در برلین سخنرانی می کرد، گفت: بحران یورو و بحران آوارگان دو موضوع مهم با یک نتیجه گیری مهم است؛ اتحادیه اروپا باید در این موضوعات به زودی تصمیم گیری کند.

وزیر امور خارجه آلمان ادامه داد: کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید تصمیم بگیرند که آیا به مبانی ملی خود باز می گردند یا با اتحاد به گفتگو و تبادل نظر با یکدیگر می پردازند.

اشتان مایر بدون کوچکترین اشاره به حمایت های بی دریغ محور غربی-عربی در حمایت از تروریست ها و بی ثباتی در سوریه و عراق که باعث ایجاد بحران آوارگان شده است، تصریح کرد: موج آوارگانی که به سوی کشورهای اروپایی روانه شدند و اختلاف نظرها درباره چگونگی سامان دادن به آن ها، باعث بروز برخی اختلافات در اتحادیه اروپا شده است.

منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :