موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/23881 :کد

0

سپاهان منتظرحل معمای اسکوچیچ-فولاد/باقریان:تا امشب صبرمیکنیم

  ﺳﻪشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ — ۲۰:۰۳
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -سپاهان منتظرحل معمای اسکوچیچ-فولاد/باقریان:تا امشب صبرمیکنیم

مدیرعامل باشگاه سپاهان می‌گوید دراگان اسکوچیچ برای حضور در این تیم اصفهانی و فسخ قرارداد با فولاد، تا آخر امشب فرصت دارد وگرنه سپاهان سراغ گزینه‌های بعدی می‌رود.

 

مدیرعامل باشگاه سپاهان می‌گوید دراگان اسکوچیچ برای حضور در این تیم اصفهانی و فسخ قرارداد با فولاد، تا آخر امشب فرصت دارد وگرنه سپاهان سراغ گزینه‌های بعدی می‌رود.

به گزارش تحلیل ایران، بحث حضور دراگان اسکوچیچ در تیم سپاهان و فسخ قراردادش با فولاد خوزستان پیچیده شده است و به نظر می‌رسد این مربی کُروات حاضر نیست قبل از راحت شدن خیالش از حضور در تیم سپاهان، قراردادش را با فولاد فسخ کند.

از سوی دیگر باشگاه سپاهان برای انتخاب جانشین حسین فرکی زمان زیادی ندارد و به همین خاطر برای سرمربی تیم فولاد زمان تعیین کرده است.

دراگان اسکوچیچ که روز دوشنبه در نشستی با مسئولان فولاد برای جدایی از این تیم به توافق رسیده بود، امروز با تردیدهایی مواجه شده و از فولادیها خواسته تا ضمانت بدهند اگر او با سپاهان به توافق نرسید بتواند دوباره هدایت فولاد را برعهده بگیرد.

ظاهرا فولادیها هم این شرط را نپذیرفته اند تا مراحل جدایی دراگان از فولاد به بن بست بخورد. با این حال سپاهانی ها هنوز منتظر مشخص شدن وضعیت اسکوچیچ با فولاد هستند.

اصغر باقریان مدیرعامل باشگاه سپاهان، درباره طولانی شدن روند حضور اسکوچیچ در سپاهان و فسخ نشدن قرارداد این مربی با فولاد خوزستان، اظهار کرد: ما تا آخر امشب به اسکوچیچ فرصت داده‌ایم تا قراردادش را با فولاد فسخ کند و به اصفهان بیاید.

وی افزود: اگر اسکوچیچ تا پایان زمان تعیین شده به اصفهان نیاید، با گزینه‌های دیگر موردنظرمان مذاکره خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سئوال که اگر اسکوچیچ فردا قراردادش را با فولاد فسخ کند، همچنان شانس حضور در سپاهان را خواهد داشت یا خیر، گفت: خیر، همانطور که گفتم اسکوچیچ تا امشب فرصت دارد و اگر پاسخی به ما نداد در همان فولاد بماند یا هر کاری که خودش صلاح می‌داند انجام بدهد.

منبع: مهر

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :