موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/23918 :کد

0

تاکید خاکپور بر رعایت سازمان دفاعی/مصدومیت و بیماری دو کریمی

  چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ — ۰۲:۱۶
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -تاکید خاکپور بر رعایت سازمان دفاعی/مصدومیت و بیماری دو کریمی

تمرینات تیم فوتبال امید ایران در باشگاه ایرانیان دبی پیگیری شد و بازیکنان کارهای تاکتیکی را مرور کردند.

تمرینات تیم فوتبال امید ایران در باشگاه ایرانیان دبی پیگیری شد و بازیکنان کارهای تاکتیکی را مرور کردند.

به گزارش تحلیل ایران، تیم فوتبال امید ایران که برای برپای اردوی آماده سازی و برگزاری یک دیدار تدارکاتی با استرالیا راهی دبی شده است عصر سه شنبه نیز تمرینات خود را در باشگاه ایرانیان دبی پیگیری کرد.

* علی کریمی هافبک تیم سپاهان که عصر امروز به اردوی تیم امید اضافه شده بود زیر نظر کن استید تمرین اختصاصی سبکی را انجام داد.
* محسن کریمی با توجه به درد از ناحیه مچ پا زیر نظر کادر فنی به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت. ضمن اینکه شاهین ثاقبی به دلیل سرماخوردگی با نظر کادر پزشکی تمرین نکرد و به استراحت پرداخت.
* بعد از صحبت های ابتدایی خاکپور، بازیکنان زیر نظر کن استید به گرم کردن پرداختند. در این بخش،مربی بدنساز تیم امید تمرینات متنوع با توپ را برای گرم کردن بازیکنان طراحی کرده بود.
* دروازه بان های تیم امید نیز طبق روال تمرینات گذشته، زیر نظر عزیزیان به گرم کردن پرداختند و تمرینات اختصاصی انجام دادند.
* در بخش اول تمرین امروز بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. مدافعان و هافبک های دفاعی زیر نظر خاکپور به مرور برنامه های دفاعی پرداختند. در این تمرین خاپور مدام نکات فنی لازم را به بازیکنان گوشزد می کرد و بر حفظ سازمان دفاعی تاکید داشت. گروه دیگر بازیکنان که شامل هافبک های تهاجمی و مهاجمان می شد نیز زیر نظر طباطبایی و روی دروازه ضلع جنوبی، برنامه های تاکتیکی تهاجمی را مرور کردند. در این تمرین بعد از انجام کارهای ترکیبی در پشت محوطه جریمه، مهاجمان صاحب توپ می شدند و به سمت دروازه ضربه می زدند. طباطبایی بر کیفیت پاس هافبک ها و زدن ضربات اخر تاکید داشت.
* در مرحله بعد تمرین بازیکنان در ضلع شمالی زمین در قالب گروه های قرمز و سورمه ای به مرور کارهای دفاع و حمله و تمرین گلزنی پرداختند. در این بخش از تمرین نیز محمد خاکپور بر رعایت سازمان  دفاعی تاکید داشت.
* در مرحله پایانی تمرین، میلاد کمندانی، مهرداد محمدی، فرشید اسماعیلی، رضا کرملا چعب و ارسلان مطهری از سایر نفرات جدا شدند و به تمرین گلزنی پرداختند. در این تمرین خاکپور از جناحین توپ هایی را به مرکز محوطه جریمه ارسال می کرد و بازیکنان به سمت دروازه ضربه می زدند.
* در پایان تمرین بازیکنان بعد از سرد کردن راهی استخر شدند‌.

منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :