موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/24015 :کد

0

منچسترسیتی شایعه تلاش برای جذب نیمار را تکذیب کرد

  چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ — ۱۵:۳۳
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -منچسترسیتی شایعه تلاش برای جذب نیمار را تکذیب کرد

آبی‌پوشان شهر منچستر شایعاتی که اخیراً از تلاش آنها برای جذب ستاره برزیلی بارسلونا حکایت داشته است را بی‌اساس دانسته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «تحلیل ایران»، باشگاه منچسترسیتی به شبهاتی که درباره تلاش این باشگاه برای جذب نیمار پیش از پیوستنش به بارسلونا وجود داشت، پاسخ داد. مسئولان منچسترسیتی به دادگاه رسیدگی کننده به شکایت مسئولان باشگاه سانتوس برزیل از خانواده نیمار در خصوص پایمال کردن حقوق آنها در ماجرای عقد قرارداد با بارسلونا اعلام کردند که هرگز برای خرید نیمار به باشگاه سانتوس پیشنهاد ندادند.

 

در بخشی از فرآیند رسیدگی به شکایت باشگاه سانتوس، قاضی دادگاه از چند باشگاهی که نام‌شان به عنوان مشتری نیمار برده می‌شد، خواسته است در خصوص این موضوع توضیح دهند که منچسترسیتی هم یکی از آنها بوده است. آبی‌های شهر منچستر اما اعلام کرده‌اند که هرگز برای خرید نیمار به سانتوس پیشنهاد نداده‌اند. این همان پاسخی بوده که باشگاه بایرن‌مونیخ نیز داد، در حالی که چلسی هنوز در این خصوص پاسخی نداده است.

 

چند روز قبل نیز باشگاه منچستریونایتد پاسخ خود را به پلیس انگلیس ارائه و ابراز اطمینان کرد که هرگز هیچ پیشنهاد رسمی از سوی این باشگاه برای خرید نیمار صورت نگرفته است.

 

منچسترسیتی یکی از تیم‌هایی بود که به خرید نیمار تمایل داشت اما این باشگاه زمانی که جنگ میان رئال‌مادرید و بارسلونا را برای تصاحب ستاره جوان سانتوس دید، از تلاش برای جذب کاپیتان حال حاضر تیم ملی برزیل دست کشید.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :