موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/24067 :کد

0

رژیم صهیونیستی مذاکرات دیپلماتیک بااتحادیه اروپا رامعلق کرد

  چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ — ۲۲:۲۹
تعداد بازدید : ۱۳۱   
 تحلیل ایران -رژیم صهیونیستی مذاکرات دیپلماتیک بااتحادیه اروپا رامعلق کرد

درپی تصمیم اتحادیه اروپابه برچسب گذاری کالاهای واردشده ازشهرکهای صهیونیست نشین اراضی اشغالی،وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کردکه دیپلماتهایش درنشستهای ازپیش برنامه ریزی شده این اتحادیه شرکت نمیکنند.

در پی تصمیم اتحادیه اروپا به برچسب گذاری کالاهای وارد شده از شهرک های صهیونیست نشین اراضی اشغالی، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که دیپلمات هایش در نشست های از پیش برنامه ریزی شده این اتحادیه شرکت نمی کنند.

به گزارش تحلیل ایران خبرگزاری فرانسه، وزارت خارجه اسرائیل اعلام کرد: با توجه به تصمیم اخیر اتحادیه اروپا، اسرائیل مذاکرات دیپلماتیک با اتحادیه اروپا در همایش های مختلف از پیش برنامه ریزی شده برای هفته های آتی را به حال تعلیق در می آورد.

 

بر اساس این گزارش، مقامات اسرائیل این تصمیم اتحادیه اروپا را محکوم کردند اما، تعلیق نشست ها، نخستین اقدام ملموس در واکنش به این تصمیم است.

 

کمیسیون اروپا امروز (چهارشنبه) با وجود مخالفت رژیم صهیونیستی، الصاق برچسب ویژه روی کالاهای تولید شهرک های صهیونیستی در سرزمین های اشغالی را الزامی کرد.

 

کرانه باختری، نوار غزه، بیت المقدس شرقی و بلندی های جولان مشمول دستورالعمل جدید برچسب گذاری اتحادیه اروپا می شوند.

 

کارشناسان، این تصمیم را که پس از ماه ها تعلل گرفته شد، نماد ناخرسندی اروپا از ادامه شهرک سازی در سرزمین های اشغالی فلسطین می دانند.

 

رژیم صهیونیستی در اعتراض به موافقت اتحادیه اروپا با الصاق برچسب روی محصولات تولید شده در شهرک های صهیونیستی واقع در سرزمین های فلسطینی، نماینده این نهاد اروپایی را احضار کرد.
بسیاری از اعضای ائتلاف نتانیاهو و نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی از این تصمیم اتحادیه اروپا انتقاد کردند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :