موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی رسانه

a/24150 :کد

0

حضور رئیس سازمان محیط زیست ایران درغرفه تحلیل ایران

  پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ — ۱۴:۳۸
تعداد بازدید : ۳۴۳   
 تحلیل ایران -حضور رئیس سازمان محیط زیست ایران درغرفه تحلیل ایران

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران از غرفه پایگاه خبری – تحلیلی «تحلیل ایران» در ظهر روز ششم از نمایشگاه مطبوعات بازدید نمودند.

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران از غرفه پایگاه خبری   – تحلیلی «تحلیل ایران» در ظهر روز ششم از نمایشگاه مطبوعات بازدید نمودند.


در ابتدا گزارشی از عملکرد و فعالیت این پایگاه خبری تحلیلی که از اولین  پایگاه هایی است که بصورت تخصصی بخشی را به حوزه محیط زیست اختصاص داده است  به ایشان  ارائه  گردید.


دکتر ابتکار در پاسخ به سوال دبیر بخش محیط زیست  تحلیل ایران در مورد مشکلات و موانعی که سازمان محیط زیست و محیط زیست ایران با آن روبروست گفت :مشکلاتی که در حال حاظر داریم مربوط به حوزه قوانین و مقررات ، اجرایی شدن و ساز وکار های اجرایی  است .

وی بخش دیگری از مشکلات را مربوط به مقوله فرهنگ دانست و خاطرنشان کرد : یک بخش فرهنگی و دیدگاه ها در سطوح مختلف ، بویژه در سطح عمومی مردم است ، چون که مردم خیلی در این زمینه نقش دارند و ما باید برای اصلاح فرهنگ عمومی تلاش کنیم و رسانه هایی مثل تحلیل ایران در ایجاد یک جریان اجتماعی ، آگاهی و اطلاع رسانی می توانند نقش بسیار موثری داشته باشد . 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :