موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/24373 :کد

0

کونته: آینده‌ام به نتایجی که در یورو می‌گیرم بستگی دارد

  جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ — ۱۸:۰۷
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -کونته: آینده‌ام به نتایجی که در یورو می‌گیرم بستگی دارد

سرمربی تیم ملی ایتالیا ماندن یا نماندنش روی نیمکت این تیم را وابسته به نتایجی که شاگردانش سال آینده در فرانسه کسب خواهند کرد، دانست.

سرمربی تیم ملی ایتالیا ماندن یا نماندنش روی نیمکت این تیم را وابسته به نتایجی که شاگردانش سال آینده در فرانسه کسب خواهند کرد، دانست.

به گزارش تحلیل ایران، آنتونیو کونته پیش از بازی دوستانه امشب شاگردانش با بلژیک، تیم اول رده‌بندی جدید فیفا، در خصوص آینده‌اش به شبکه رای اسپورت گفت: در یورو 2016 تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد و امیدوارم به اندازه تلاشی که می‌کنیم نتیجه بگیریم. در یورو کارمان آسان نیست و رقابت سختی در پیش خواهیم داشت اما خیلی چیزها از جمله آینده‌ام به نتایجی که ما در این رقابت‌ها کسب می‌کنیم، بستگی خواهد داشت.

کونته در ادامه به ترکیب پرستاره و پراستعداد حریف امشب تیمش که در آن بازیکنانی مانند ادن ازار، تیبا کورتوا، مروان فلینی، کوین دبروین و ... توپ می‌زنند، اشاره داشت و گفت بسیاری از مربیان حسرت داشتن چنین تیمی را می‌‌خورند.

سرمربی پیشین یوونتوس عنوان کرد: انتظار یک بازی فوق‌العاده را برابر تیمی که به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی یورو 2016 شناخته می‌شود، دارم. این تیم به خاطر پرورش ستاره‌های جوان شایسته تمجید است و ما باید غبطه موفقیتی که آنها به دست آورده‌اند را بخوریم. بلژیک تیمی با یک هویت مشخص است ضمن اینکه بازیکنانی دارد که هر یک از آنها با مهارت‌های انفرادی‌شان می‌توانند سرنوشت یک بازی را رقم بزنند.

کونته تأکید کرد: به نظر من بلژیک هرآنچه برای داشتن یک آینده درخشان لازم است را در اختیار دارد. باشگاه‌های اندرلشت و استاندارد لیژ آکادمی‌های خود را در اختیار فدراسیون فوتبال بلژیک قرار می‌دهند در حالی که در ایتالیا محال است چنین اتفاقی رخ دهد. ما از این نظر فاصله زیادی با بلژیکی‌ها داریم. آتزوری برای این بازی بسیار باانگیزه است و این دیدار فقط عنوانش دوستانه است.

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :