موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/24441 :کد

0

از معارفه استیماچ تا بازگشت مدافع مغضوب فرکی به سپاهان

  شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ — ۰۰:۲۰
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -از معارفه استیماچ تا بازگشت مدافع مغضوب فرکی به سپاهان

نخستین جلسه تمرینی تیم سپاهان با حضور سرمربی جدید برگزار شد تا تیم اصفهانی دوران جدیدی را آغاز کند.

نخستین جلسه تمرینی تیم سپاهان با حضور سرمربی جدید برگزار شد تا تیم اصفهانی دوران جدیدی را آغاز کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، ظهر روز گذشته (پنج شنبه) مدیران باشگاه سپاهان با ایگور استیماچ به توافق رسیدند و این مربی کروات به مدت یک و نیم فصل هدایت این تیم را برعهده گرفت.

پس از توافق نهایی، این مربی کروات امروز به اصفهان سفر کرد تا به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کند.

استیماچ پس از حضور در باشگاه سپاهان، نشستی را با مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه برگزار کرد و به بحث و تبادل نظر در مورد برنامه‌های آینده خود پرداخت.

بعد از ظهر امروز نیز استیماچ به مجموعه فردوس محل کمپ تمرینی سپاهان رفت تا پس از انجام مراسم معارفه، وی بر تمرینات بازیکنان تیمش نظارت کند.

*نخستین مصاحبه رسمی سرمربی سپاهان

استیماچ در نخستین روز حضورش در باشگاه اصفهانی گفت‌وگویی ویدئویی را نیز با شبکه صدای سپاهان ترتیب داد تا هواداران و ورزش‌دوستان اصفهانی در جریان مواضع و صحبت‌های سرمربی جدید این تیم قرار بگیرند.

وی در مورد به توافق رسیدنش با تیم سپاهان تاکید کرد: مذاکره خیلی کوتاهی با باشگاه داشتم و در مدت نیم ساعت به توافق رسیدیم.

استیماچ با ابراز خوشحالی از پیوستن به تیم سپاهان با بیان اینکه، این تیم برای مردم کرواسی شناخته شده است، تصریح کرد: برخی دوستان من مانند بوناچیچ و کرانچار که در گذشته هدایت این تیم را برعهده داشتند، این افراد درباره سپاهان برای من گفته‌اند.

این مربی کروات با بیان اینکه می‌دانم سپاهان نام‌آورترین و پرافتخارترین باشگاه ایران است، یادآور شد: من آمدم تا با کمک هم این مدال‌ها و جام‌ها را برای سپاهان تکرار کنیم، البته اگر در شروع فصل حضور پیدا می‌کردم کار آسان‌تر بود اما اکنون هم با وجود سختی کار تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم.

وی افزود: نخستین هدف ما این است که در مسابقات باقی مانده از نیم‌فصل نخست با شناخت حریفان حداکثر امتیازات را به دست آوریم و پس از آن برای حضوری خوب در نیم‌فصل دوم آماده شویم.

* زاغی‌نژاد و بصیرت به همراه دو مربی کروات

بنا به اعلام باشگاه سپاهان، قاسم زاغی‌نژاد و مجید بصیرت همچنان به عنوان مربی در کادر فنی این تیم حضور خواهند داشت.

استیماچ در صحبتی که با مدیران باشگاه داشته، اعلام داشته که دو مربی از کشور کرواسی را به ترکیب فنی این تیم اضافه می‌کند اما گویا مدیران باشگاه جواب نهایی را برای پیوستن این دو مربی به وی نداده‌اند.

همچنین طی یکی دو روز اخیر بحث اضافه شدن محرم نویدکیا به کادر فنی این تیم اضافه شده است اما استیماچ که به وی مشاوره داده‌اند، نهایت احتیاط را پیرامون صحبت در مورد نویدکیا به کار ببرد، حاضر به صحبت مستقیم در این رابطه نشد و همه چیز را به بعد از گفت‌وگو با نویدکیا موکول کرد اما به نظر نمی‌رسد محرم تمایلی برای مربیگری در این فصل داشته باشد.

*بازگشت علی احمدی به سپاهان

همزمان با استعفای حسین فرکی از سرمربیگری تیم سپاهان، بحث بازگشت علی احمدی به این تیم دوباره مطرح شد.

احمدی که در ابتدای فصل بنا به نظر فرکی از ترکیب تیم کنار گذاشته شد، در این نیم فصل با تیمی به توافق نرسیده و منتظر بازگشت به سپاهان است، حتی هفته گذشته تا یک قدمی پیوستن به تیم راه‌آهن نیز پیش رفت اما به توافق نرسید تا زمزمه‌های بازگشت وی مطرح شود.

این بازیکن توانایی بازی در چند پست دفاعی را دارد و با توجه به نیاز سپاهانی‌ها، به نظر می‌رسد باید شاهد بازگشت وی به تیم اصفهانی در روزهای آینده باشیم.

منبع: فارس

                               

سپاهان     استیماچ     حسین فرکی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :