موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فضای مجازی

a/24534 :کد

0

اولویت شورایعالی فضای مجازی اجرای شبکه ملی اطلاعات است

  شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ — ۱۵:۳۰
تعداد بازدید : ۱۴۸   
 تحلیل ایران -اولویت شورایعالی فضای مجازی اجرای شبکه ملی اطلاعات است

دبیر شورای عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور بر اهمیت اجرای شبکه ملی اطلاعات به عنوان یکی از مهمترین برنامه های شورای عالی فضای مجازی تاکید کرد.

دبیر شورایعالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور بر اهمیت اجرای شبکه ملی اطلاعات به عنوان یکی از مهمترین برنامه های شورای عالی فضای مجازی تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « تحلیل ایران » از مرکز ملی فضای مجازی کشور، دکتر ابوالحسن فیروز آبادی در مراسم معارفه قائم مقام و معاونان مرکز ملی فضای مجازی کشور گفت: کار بزرگی بر دوش شورای عالی فضای مجازی گذاشته شده و مقام معظم رهبری این شورا را با قدرت کامل نقطه کانونی فضای مجازی تعیین کرده اند و ما باید بتوانیم حکم ایشان را به واقعیت تبدیل کنیم.


وی در خصوص اهمیت مدیریت و راهبری فضای مجازی در کشور افزود: حتی غربی ها با تمامی ابزارهایی که در این حوزه دارند نتوانستند بر آن احاطه داشته باشند بنابراین باید با حکمت، عقلانیت و دقت این وظیفه را اجرا کنیم.


فیروآبادی با اشاره به این که باید نگرانی رهبر معظم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در حوزه فضای مجازی برطرف شود، افزود: با تمامی دستگاه های اجرایی و مرتبط با حوزه فضای مجازی به منظور اجرای مصوبات و تحقق اهداف شورای عالی فضای مجازی تعامل خواهیم داشت. 


در این مراسم ضمن قدردانی و تشکر از زحمات دکتر علی اکبر جابری مقدم معاون پیشین برنامه ریزی، پشتیبانی و منابع انسانی مرکز ملی فضای مجازی، مهندس مجتبی جعفری به عنوان قائم مقام و معاون امنیت و همچنین امیر خوراکیان - معاون محتوا، ابراهیم یافتیان - معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و منابع انسانی، مهندس محمدرضا کشاورزی - مشاور در حوزه محتوا و مهندس حامد دهقان - مشاور در حوزه امنیت معرفی شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :