موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی ارتباطات

a/24608 :کد

0

گزارش وزیر ارتباطات از امضای پنج سند همکاری در سفر به روسیه

  شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ — ۲۱:۲۸
تعداد بازدید : ۱۰۱   
 تحلیل ایران -گزارش وزیر ارتباطات از امضای پنج سند همکاری در سفر به روسیه

وزیرارتباطات و فنآوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی، گزارش کوتاهی از دوازدهمین کمیسیون همکاری مشترک اقتصادی و تجاری ایران و روسیه و امضای ۵ سند همکاری ارائه کرد.

وزیرارتباطات و فنآوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی، گزارش کوتاهی از دوازدهمین کمیسیون همکاری مشترک اقتصادی و تجاری ایران و روسیه و امضای 5 سند همکاری ارائه کرد.

به گزارش تحلیل ایران، محمود واعظی پس از بازگشت از سفر روسیه در شبکه اجتماعی خود نوشت: در کمیسیون مشترک نزدیک به 280 شرکت و سازمان روسی مشارکت داشتند و سطح هیات ایران نسبت به سال های قبل بسیار بالا بود.
وی تاکید کرد: همکاری درخصوص جستجو و نجات در دریا و مبارزه با آلودگی در دریا (نفت و مواد مضر)، موافقتنامه همکاری در زمینه اکتشاف و زمین شناسی برای ذخایر آبی، موافقتنامه فاینانس، شرکت سهامی بانک فاینانس روسیه و بانک توسعه صادراتی ایران، موافقتنامه همکاری شرکت تکنواکسپورت شرکت تخصصی ایران در زمینه تولید برق و برخی از پروژه های ایران و موافقتنامه سند نهایی دوازدهمین جلسه کمیسیون همکاری های مشترک اقتصادی و تجاری ایران و روسیه به عنوان مهمترین اسناد دوازدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه در مسکو بود که با حضور طرف های ایرانی و روسی به امضاء رسید.
واعظی همچنین اظهار امیدواری کرد که به زودی این موافقت نامه ها به مرحله عملیاتی و اجرایی برسد.
وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات، نوزدهم آبان ماه امسال به همراه هیاتی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی به روسیه سفرکرد. این سفر فصل جدیدی از روابط اقتصادی دو کشور است.
واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه است که به روسیه سفر کرد.
پیش از این اعلام شده بود، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه به ایران و مذاکره با« حسن روحانی» رئیس جمهوری و میزبان سران شرکت کننده در همایش کشورهای مجمع صادرکنندگان گاز خبر داد.

منبع: ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :