موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/24777 :کد

0

مجوز ۶۷۹ پرواز برای اربعین صادر شد

  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ — ۱۶:۴۷
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -مجوز ۶۷۹ پرواز برای اربعین صادر شد

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، از صدور ۶۷۹ مجوز پروازی برای انتقال زائران اربعین حسینی به عتبات عالیات تاکنون خبرداد.

به گزارش تحلیل ایران، محمد سعید شرفی گفت: به منظور انتقال زائران اربعین حسینی به عتبات عالیات تاکنون 511 مجوز پرواز اعم از برنامه ای و فوق العاده برای شرکت های هواپیمایی ایرانی و 168مجوز پروازی نیز برای دو شرکت های هواپیمایی عراقی ایرویز و فلای بغداد برای این دوره صادر شده است.

 

وی با بیان اینکه شرکت های هواپیمایی از 4 تا 18 آذرماه به جابه جایی زائران مبادرت خواهند کرد، افزود : برغم اینکه پروازهای مسیر نجف و بغداد نظیر سایر پروازهای خارجی مشمول قیمت‌گذاری تکلیفی نبوده و تابع عرضه و تقاضاست، اما سازمان هواپیمایی کشوری با هدف ساماندهی فروش بلیت به متقاضیان سفرهای هوایی به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی، با هماهنگی شرکت های هواپیمایی و انجمن شرکت‌های هواپیمایی، نرخ ثابتی برای بلیت پروازهای مسیر مذکور در بازه زمانی یاد شده، تعیین کرد.


مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، خاطرنشان کرد: این سازمان با تیم های بازرسی همواره بر نحوه فروش بلیت نظارت می کند و شرکت های هواپیمایی نیز در ایام مذکور بر نحوه فروش دفاتر خدمات مسافرتی طرف قرارداد نظارت لازم را خواهند داشت.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                               

اربعین     پرواز     مجوز     هواپیما        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :