موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی ارتباطات

a/24821 :کد

0

برنامه مخابرات برای تبدیل تهران و شهرهای بزرگ به شهر هوشمند

  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ — ۲۰:۴۲
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -برنامه مخابرات برای تبدیل تهران و شهرهای بزرگ به شهر هوشمند

مدیر امور شبکه شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اجرایی شدن پروژه های مهم حوزه شبکه این سبب می شود بهترین خدمات را به مشتریان عرضه کنیم.

 مدیر امور شبکه شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اجرایی شدن پروژه های مهم حوزه شبکه این سبب می شود بهترین خدمات را به مشتریان عرضه کنیم، ابراز امیدواری کرد بتوان تهران و شهرهای بزرگ کشور را به شهر هوشمند در ابعاد مختلف فناوری تبدیل کرد.

به گزارش تحلیل ایران از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، محمدرضا حاجی محمدی در جلسه تکمیلی آموزشی OJT پروژه IP NOC افزود: این شرکت به عنوان بزرگترین اپراتور مخابراتی منطقه، با اجرای پروژه های حوزه شبکه، همواره بهترین خدمات را به مشتریان ارایه خواهد داد.
وی تاکید کرد: با اجرای پروژه هایی نظیر NGM IMS ، NTN ، IP NOC ، IPNI در شرکت مخابرات ایران، با هدف توسعه، بهسازی و به روز بودن فناوری های مبتنی بر IP، مشکلی برای ارایه خدمات نوین به مشتریان نخواهیم داشت.
حاجی محمدی، گستردگی شبکه و ارایه خدمات چند محصولی را برای شرکت مخابرات ایران بزرگترین مزیت دانست و گفت: با وجود اپراتورهای ارایه خدمات ارتباطی، شرکت مخابرات ایران، در حوزه های سیار، دیتا و تلفن ثابت، با افزایش توانمندی در بازار رقابت، همواره در پی ارایه خدمات نوین و با کیفیت به مشتریان است.
مدیر امور شبکه شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه پیاده سازی کامل شبکه IP در مخابرات ایران، بستر ارایه انواع خدمات مبتنی بر IT را تا مدت های زیاد غنی خواهد کرد، افزود: امیدواریم بتوانیم با استفاده از شبکه مخابرات، تهران و شهرهای بزرگ کشور را به شهر هوشمند در ابعاد مختلف فناوری تبدیل کنیم.

منبع: ایرنا

                               

مخابرات     پروژه     اپراتور     هوشمند        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :