موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی نمایشگاه

a/24845 :کد

0

بازدید رئیس جمهوری اتریش از غرفه ایران در نمایشگاه کتاب وین

  یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ — ۲۳:۱۷
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -بازدید رئیس جمهوری اتریش از غرفه ایران در نمایشگاه کتاب وین

در آخرین روز از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب وین,هاینس فیشر رئیس جمهوری اتریش ضمن بازدید از غرفه ایران , از حضور جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه امسال وین تجلیل کرد.

در آخرین روز از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب وین,هاینس فیشر رئیس جمهوری اتریش ضمن بازدید از غرفه ایران , از حضور جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه امسال وین تجلیل کرد.

به گزارش تحلیل ایران، فیشر همچنین با اشاره به حضور پررنگ ایران نسبت به سالهای گذشته افزود : حضور ایران در نمایشگاه امسال فرصتی را برای مردم اتریش ایجاد کرد که از نزدیک با مردم و فرهنگ ایران , همانطور که خود در سفر اخیر به این کشور شاهد آن بوده آشنا شوند. 
هاینس فیشر در این بازدید خواهان توسعه فرهنگی بین جمهوری اسلامی ایران و اتریش شد. 
محمد وصفی رایزن جمهوری اسلامی ایران نیز کتابی با عنوان ایران سرزمین صلح ادیان الهی که حاوی روایات و تصاویر جامع از زرتشتیان , کلیمیان,ارامنه , آشوریان و منداییان است را به رییس جمهوری اتریش اهدا نمودند . 
در اولین روز از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب وین، ترجمه آلمانی نامه آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی در غرفه جمهوری اسلامی ایران توزیع شد که با استقبال خوب جوانان اروپایی همراه بود. 
همچنین غرفه کودکان جمهوری اسلامی ایران نیز 40 عنوان از قصه های قرآنی به زبان آلمانی را در معرض دید کودکان قرار داد که با استقبال زیادی رو به رو شد. 
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب وین از روز پنج شنبه با حضور 300 غرفه از کشورهای مختلف دنیا و با حضور غرفه های مختلف جمهوری اسلامی ایران به مدت 4 روز برگزار شد.

منبع: ایرنا

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :