موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دین و اندیشه

a/24900 :کد

0

وحدت و اتحاد و همدلی رمز اقتدار و عزت نظام اسلامی است

  دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ — ۰۸:۱۵
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -وحدت و اتحاد و همدلی رمز اقتدار و عزت نظام اسلامی است

حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این مطلب که روحیه ظلم و زورگویی آمریکا با مبانی دینی ما سازگار نیست،گفتند: ما هیچ گاه نمی توانیم با آمریکا کنار بیاییم و اشخاصی که این تصور را دارند، سخت در اشتباه هس

حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این مطلب که روحیه ظلم و زورگویی آمریکا با مبانی دینی ما سازگار نیست،گفتند: ما هیچ گاه نمی توانیم با آمریکا کنار بیاییم و اشخاصی که این تصور را دارند، سخت در اشتباه هستند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ حضرت آیت الله نوری همدانی امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم، با اشاره به روز جهانی مبارزه با استکبار و 13 آبان، اظهار داشتند: این روز، ایام الله بوده و در تاریخ انقلاب اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و باید در آن خشم و نفرت خود را از آمریکای جنایت کار نشان دهیم.
 
ایشان ضمن ابراز اهمیت فعالیت دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی، ابراز داشتند: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از اقدام انقلابی دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی تجلیل کرده و در مقابل برخی نگرانی ها از تبعات این اقدام ایستادند.
 
این مرجع تقلید آمریکا را سردمدار سلطه و استکبار دانستند و گفتند: امروز تقابل اسلام و انقلاب با استکبار جهانی همچنان ادامه داشته و باید در مقابل آنان ایستاد.
 
حضرت آیت الله نوری همدانی تصریح کردند: تکبر، سلطه گری و جنایت در آمریکایی ها وجود داشته و خوشبختانه مردم ایران به خوبی آنان را شناخته اند.
 
این استاد درس خارج حوزه ایجاد تفرقه را یکی از فعالیت های آمریکا در منطقه دانستند و خاطرنشان ساختند: امروز آل سعود در مسیری در حال حرکت است که آمریکا برای او ترسیم می کند.
 
معظم له با بیان این مطلب که روحیه ظلم و زورگویی آمریکا با مبانی دینی ما سازگار نیست، اظهار داشتند: ما هیچ گاه نمی توانیم با آمریکا کنار بیاییم و اشخاصی که این تصور را دارند، سخت در اشتباه هستند.
 
ایشان در پایان ابراز داشتند: وحدت و اتحاد همدلی، رمز اقتدار و عزت نظام اسلامی است و امام راحل(ره) تأکید می کردند که اختلاف همچون موریانه جامعه را دچار مشکل و از درون دچار فروپاشی می کند.

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :