موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/24959 :کد

0

پلیس امارات از برافراشتن پرچم فلسطین جلوگیری کرد

  دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ — ۱۱:۳۳
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -پلیس امارات از برافراشتن پرچم فلسطین جلوگیری کرد

پایگاه خبری عربی ۲۱ مصر روز دوشنبه با انتشار فیلمی ویدیویی از اقدام پلیس امنیت امارات در جلوگیری از برافراشتن پرچم فلسطین در مسابقات بسکتبال قهرمانی باشگاه های پلیس کشورهای عربی در این کشور خبر داد.

پایگاه خبری عربی 21 مصر روز دوشنبه با انتشار فیلمی ویدیویی از اقدام پلیس امنیت امارات در جلوگیری از برافراشتن پرچم فلسطین در مسابقات بسکتبال قهرمانی باشگاه های پلیس کشورهای عربی در این کشور خبر داد.


این پایگاه خبری به نقل از فعالان شبکه های اجتماعی اینترنتی در باب انتقاد از این اقدام پلیس امارات افزود: این در حالی است که پرچم فرانسه به بزرگی برج العرب برای همبستگی با قربانیان حملات تروریستی پاریس بر این آسمان خراش نقش بسته است.


این فیلم نشان می دهد که پلیس امنیتی امارات در سالن مسابقات بسکتبال بعد از برافراشتن پرچمی از سوی یک فلسطینی بسوی او می رود و می پرسد این پرچم کدام کشور است که در پاسخ می شنود پرچم فلسطین، که پلیس از وی می خواهد آن پرچم را پایین بکشد.


فعالان شبکه های اجتماعی پلیس امارات را مورد حمله قرار داده و اقدام امارات در همبستگی با فرانسه و شانه خالی کردن در همبستگی با مردم فلسطین بخصوص بعد از حوادثی که در قدس و کرانه باختری روی داده را مورد انتقاد قرار دادند.


رسانه های خبری همچنین پیش از این اعلام کردند که کمیته برگزارکننده مسابقات قهرمانی باشگاه های بسکتبال نیروهای پلیس کشورهای عربی در امارات، پرچم سابق عراق را در سالن مسابقات نصب کرده بودند که با اعتراض شدید بازیکنان تیم عراق روبه رو شده و مجبور به نصب پرچم عراق شدند.

 / منبع : ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :