موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/25156 :کد

0

کمین موفق ارتش یمن در باب المندب

  ﺳﻪشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ — ۰۸:۲۰
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -کمین موفق ارتش یمن در باب المندب

نیروهای ارتش یمن طی عملیاتی منحصر به فرد در باب المندب موفق شدند شمار زیادی از عناصر مسلح وابسته به عربستان سعودی را به هلاکت برسانند یا آنها را زخمی کنند.

نیروهای ارتش یمن طی عملیاتی منحصر به فرد در باب المندب موفق شدند شمار زیادی از عناصر مسلح وابسته به عربستان سعودی را به هلاکت برسانند یا آنها را زخمی کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از العهد، عناصر مسلح وابسته ب عربستان سعودی در پادگان العمری در باب المندب در تعز واقع در غرب یمن در کمین محکم ارتش و کمیته های مردمی یمن افتاده و شمار زیادی از آنها کشته و یا زخمی شدند.

 

منابع یمنی گفتند که تمامی خودروهای عناصر وابسته به عربستان و سرنشینان آن در این کمین در آتش سوختند.

 

همچنین یکی از سرکردگان گروههای تکفیری نیز در کمین نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در پادگان العمری شدیدا مجروح شد.

 

بمباران شدید سواحل المخا و باب المندب

در همین حال شبکه خبری المیادین گزارش داد که ائتلاف متجاوز سعودی، سواحل المخا و باب المندب در تعز واقع در غرب یمن را از دریا و هوا به طور گسترده بمباران کرد.

 

دفع حمله متجاوزان سعودی برای پیشروی در صراوح

به گزارش سبأ نت رزمندگان ارتش و کمیته های مردمی یمن تلاش مزدوران و متجاوزان برای پیشروی به سمت "وادی الملح" در صراوح را ناکام گذاشتند و شماری از آنها را به هلاکت رساندند.

نیروهای امنیتی و کمیته های مردمی یمن یک باند تروریستی متشکل از 12 تبعه اتیوپی و سومالی در استان الذمار را بازداشت کردند.

 

ارتش و کمیته های مردمی یمن بزرگترین حمله نیروهای ائتلاف متجاوز سعودی و شبه نظامیان وابسته به عبدربه منصورهادی رئیس جمهور فراری و مستعفی یمن را به "کوف" در غرب یمن دفع کردند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :