موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی کسب و کار

a/25314 :کد

0

شرکت های دانش بنیان باحمایت دولت اقدامات خوبی انجام داده اند

  ﺳﻪشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ — ۲۰:۳۶
تعداد بازدید : ۴۷۵   
 تحلیل ایران -شرکت های دانش بنیان باحمایت دولت اقدامات خوبی انجام داده اند

معاون تشکل های اتاق ایران به رشد چشمگیر شرکت های دانش بنیان در جهان اشاره کرد و گفت: با وجود حمایت های دولت از این شرکت ها در ایران و اقدمات خوب انجام شده است.

معاون تشکل های اتاق ایران به رشد چشمگیر شرکت های دانش بنیان در جهان اشاره کرد و گفت: با وجود حمایت های دولت از این شرکت ها در ایران و اقدمات خوب انجام شده، اما این مجموعه ها باید در جهت تولید علم به ثروت تلاش بیشتری کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، هومن حاجی پور امروز(سه شنبه) در جمع خبرنگاران به فعالیت سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی اشاره کرد و افزود: این مجموعه جوان برای بهبود فضای کسب و کار شکل گرفته است.
وی اظهار داشت: اتاق ایران درصدد تدوین آئین نامه و ضوابط برای شرکت هایی است که در زمینه دانش بنیان فعالیت دارند.
حاجی پور گفت: براین اساس نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان یابی رادیویی برای شناسایی هرچه بیشتر این مجموعه ها و نقش و دامنه فعالیت هایی که در جامعه می توانند ایفا کنند، روزهای 28 و 29 دیماه امسال در موسسه مطالعات و بهره وری و منابع انسانی تهران برگزار می شود.
وی ادامه داد: سندیکای یادشده بخش صنعت، خدمات و دیگر حوزه ها را تحت پوشش دارد.
علی فتوت نایب رئیس سندیکای یاد شده نیز در این نشست اظهار داشت: دولت میلیون ها دلار برای دستیابی به آخرین فناوری روز در بخش های مختلف سرمایه گذاری می کند، اما شرکت های دانش بنیان با توانایی که دارند می توانند به سرعت بخشیدن و چند برابر شدن گردش مالی و اقتصادی کشور کمک کنند و در عین حال به جای خروج ارز، درآمد ارزی بیافرینند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :