موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بورس

a/25326 :کد

0

برگزاری نشست سالانه فدراسیون بورس اروپایی و آسیایی در اصفهان

  ﺳﻪشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ — ۲۲:۱۹
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -برگزاری نشست سالانه فدراسیون بورس اروپایی و آسیایی در اصفهان

بیست و یکمین نشست سالانه فدراسیون بورس های اروپایی و آسیایی (FEAS) امروز (سه شنبه) به میزبانی بورس تهران در شهر اصفهان آغاز به کار کرد.

بیست و یکمین نشست سالانه فدراسیون بورس های اروپایی و آسیایی (FEAS) امروز (سه شنبه) به میزبانی بورس تهران در شهر اصفهان آغاز به کار کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران، این نشست با سخنرانی حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس تهران شروع و سپس بحث های تخصصی نشست کمیته کاری فیاس آغاز شد.
همچنین مصطفی بالتاجی دبیرکل فدراسیون بورس های اروپایی و آسیایی (FEAS) فهرست مطالب قابل ارائه در جلسه کمیته کاری را مطرح کرد.
در ادامه این نشست، مسئول کارگروه قوانین و مقررات نیز در مورد اقداماتی که انجام شده است گزارشی را ارائه کرد.
در این جلسه(فیاس،FEAS) در مورد آموزش در محل (Onsite Training) گفت وگو و از بورس قاهره به دلیل برگزاری این دوره آموزشی در مصر قدردانی شد.
همچنین مقرر شد این دوره آموزشی در سال 2016 در بورس مسقط برگزار شود.
بنابراین گزارش، در این نشست چگونگی فراهم آوردن خدمات کارا برای بازار سرمایه مورد بررسی قرار گرفت و راه حل هایی مانند در نظر گرفتن قوانین ساده تر برای بنگاه های کوچک و متوسط SME مطرح شد.
تقویت ارتباط بورس با سرمایه گذاران، ارتباط بورس و کارگزاران، ارتباط بین سرمایه گذاران از جمله موضوعاتی بود که مورد توجه اعضای فیاس قرار گرفت.
در ادامه نشست، مسئول کارگروه نظارت از بورس فلسطین گزارشی درخصوص اقدامات انجام شده در مورد رویه های نظارتی ارائه کرد و پیشنهاد به روز رسانی قوانین و مقررات (RULE BOOK) مطرح شد. همچنین اعلام شد بورس قبرس و بانک EBRD به عضویت فیاس درآمدند.
نشست آتی کمیته کاری فیاس بهار 1395 به میزبانی بورس بخارست در کشور رومانی برگزار خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :