موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سینما و تئاتر

a/25331 :کد

0

سال ۹۳ پرجایزه ترین سال سینمای ایران بود

  ﺳﻪشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ — ۲۲:۵۷
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -سال ۹۳ پرجایزه ترین سال سینمای ایران بود

رییس سازمان سینمایی با اشاره به این که سال ۹۳ پرجایزه ترین سال سینمای ایران بوده است، گفت: ما سال گذشته ۷۹ فیلم سینمایی تولید کرده ایم و توانستیم ۲۳۴ جایزه دریافت کنیم.

رییس سازمان سینمایی با اشاره به این که سال 93 پرجایزه ترین سال سینمای ایران بوده است، گفت: ما سال گذشته 79 فیلم سینمایی تولید کرده ایم و توانستیم 234 جایزه دریافت کنیم.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، حجت الله ایوبی شامگاه سه شنبه در آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران اظهار کرد: خوشحالیم برنامه به موقع شروع شد و امیدوارم به موقع هم تمام شود. حداقل چیزی که ما می توانیم به شما جوانان هدیه کنیم اخلاق است. و وقتی هر یک از مدیرانم را مانند فرخنده کیش خوش اخلاق خطاب می کنند بسیار خوشحال می شوم.
وی افزود: صحنه های پرامید و زیبا در جشنواره فیلم کوتاه تهران دیدم و دلم می خواست هر روز به پردیس چهارسو بیایم چون من هم به این انرژی جوانان نیاز داشتم.
وی ضمن تقدیر از فرید فرخنده کیش به خاطر برگزاری جشنواره فیلم کوتاه اظهار کرد: انجمن سینمای جوانان، امید سینمای ایران است و اگر این سینما پرقدرت به کار خود ادامه دهد به خاطر حضور جوانان است.
ایوبی خاطرنشان کرد: در دنیای پر از خشونت، ما با زبان هنر، سینما و تئاتر حرف می زنیم و امیدوارم سینمای جوانان بتواند راه را باز کند تا امید موجود در سینما بیشتر شود.

                               

سینما     جایزه     جشنواره     تهران        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :