موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/25586 :کد

0

رسانه ها از کشته شدن مغر متفکر حملات پاریس خبر دادند

  پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ — ۰۲:۳۹
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -رسانه ها از کشته شدن مغر متفکر حملات پاریس خبر دادند

رسانه ها در حالی خبر کشته شدن مغز متفکر حملات تروریستی پاریس را مطرح می کنند که منابع رسمی فرانسوی هنوز این خبر را تایید نکرده اند.

رسانه ها در حالی خبر کشته شدن مغز متفکر حملات تروریستی پاریس را مطرح می کنند که منابع رسمی فرانسوی هنوز این خبر را تایید نکرده اند.

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از اسکای نیوز عربی، منابع رسانه ای اعلام کردند «عبدالحمید أباعود» تروریست بلژیکی و مغز متفکر حملات تروریستی پاریس که منجر به کشته شدن بیش از ۱۳۰ نفر شد، امروز در جریان درگیری با نیروهای امنیتی فرانسه به هلاکت رسیده است.

این در حالی است که «فرانسوا مولان» دادستان کل فرانسه در این خصوص اعلام کرد: تیم تحقیق در این خصوص هنوز نتوانسته اند هویت اصلی کسانی که کشته شده اند را تشخیص دهند.

 وی در ادامه تاکید کرد: عبدالحمید أباعود در عملیات روز چهارشنبه دستگیر نشده است. در همین حال، روزنامه آمریکایی واشنگتن پست به نقل از مقامات اروپایی در سازمان اطلاعات فرانسه مدعی شده که أباعود به هلاکت رسیده است.

پلیس فرانسه در ادامه حملات خود به مراکز تجمع افراطیون صبح امروز به منطقه سن دونی پاریس حمله کرده بود. در این حمله که 7 ساعت به طول انجامید، میان نیروهای پلیس و افراطیون تیراندازی رخ داد و وقوع چند انفجار نیز در محل درگیری گزارش شد.

منبع: مهر

                               

تروریستی     پاریس     بلژیک     انفجار        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :