موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/25719 :کد

0

تهدید تروریستی به مونیخ هم رسید

  پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ — ۱۵:۳۶
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -تهدید تروریستی به مونیخ هم رسید

شب گذشته ایستگاه مرکزی راه آهن شهر مونیخ آلمان به علت کشف یک چمدان مشکوک به مدت چند ساعت توسط پلیس تخلیه و در محاصره قرار گرفت.

شب گذشته ایستگاه مرکزی راه آهن شهر مونیخ آلمان به علت کشف یک چمدان مشکوک به مدت چند ساعت توسط پلیس تخلیه و در محاصره قرار گرفت.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از نشریه "فوکوس"، شب گذشته کشف یک چمدان مشکوک در ایستگاه مرکزی راه آهن شهر مونیخ آلمان موجب شد که پلیس این منطقه را تخلیه کند.

 

بر اساس اطلاعات پلیس حدود ساعت 22.30 دقیقه شب گذشته یک چمدان رها شده در گالری سالن اصلی ایستگاه راه آهن شهر مونیخ آلمان کشف شد.

 

نیروهای امنیتی متعاقب آن بخش هایی از این ایستگاه راه آهن را محاصره و مسدود کردند. سپس تمام این ایستگاه مرکزی در شهر مونیخ آلمان تخلیه و محاصره شد. پلیس، آتش نشانی و خدمات نجات نیز در محل حاضر شدند.

 

حدود ساعت 1.23 دقیقه نیمه شب بود که نیروهای ویژه چمدان مشکوک را باز کرده و شرایط معمولی اعلام شد. در این چمدان صرفا مقداری پوشاک پیدا شد که بر اساس اطلاعات اعلام شده ظاهرا خطری نداشته است. صاحبان این چمدان مشخص شدند و البته تحقیقات پلیس در این باره همچنان ادامه دارد.

 

سه روز پیش نیز مسابقات دوستانه فوتبال بین تیم های ملی هلند و آلمان در شهر هانوفر به علت هشدار درباره یک تهدید تروریستی لغو شده و استادیوم این مسابقه تخلیه شد.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :