موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/25721 :کد

0

همدلی و همزبانی تفرقه را در جامعه ریشه‌کن می‌کند

  پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۴
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -همدلی و همزبانی تفرقه را در جامعه ریشه‌کن می‌کند

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر تقویت روحیه وحدت مدیران در جامعه، گفت: همدلی و همزبانی در جامعه سبب ریشه‌کنی تفرقه می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله نورالله طبرسی امروز در همایش ملی،همدلی و همزبانی در چالوس با تقدیر و تشکر از برگزاری این همایش و با تبریک ولادت امام کاظم (ع) اظهار داشت: تمام نارسایی و سختی‌های جامعه از تفرقه است و همدلی و همزبانی در جامعه تفرقه را ازبین می‌برد و ریشه کن می‌کند.

 

وی افزود: امروز جمهوری اسلامی به قدرتی تبدیل شد که استکبار روی ما حساب باز می‌کند و به یک قطب در کشورهای اسلامی تبدیل شد هست.

 

طبرسی گفت: بعداز پیروزی انقلاب اسلامی در سایه وحدت وهمدلی واتحاد جامعه توانستیم بر تمام مشکلات در طول سال‌های انقلاب غلبه کنیم.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: در بحث برجام و پس از برجام نیز باید تابع فرمایشات مقام معظم رهبری باشیم زیرا پیروی از مقام معظم رهبری کشور را نجات می‌دهد.

 

وی گفت: وحدت و اتحاد سه قوا در کشور توسعه پایدار وآرامش در جامعه و مبنی همدلی وهمزبانی محسوب می‌شود.

 

طبرسی افزود: از امام جمعه چالوس به مناسبت برگزاری همایش ملی دولت وهمدلی تقدیر و تشکر کنیم که این اقدام ضروری را در جامعه اجرا کردند.

 

نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه امروز دشمنان قوی در جهان داریم گفت: امروزه دشمنان ما با برنامه‌ریزی های مختلف تلاش می‌کنند تا به ایران ضربه بزنند اما با همدلی وهمزبانی اتحاد در جامعه وپیروی از منویات مقام معظم رهبری اجازه نمی دهیم تا دشمن برنامه خود را اجرا کند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :