موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/25734 :کد

0

خطر ترور تا مدت‌ها در آلمان و اروپا باقی خواهد ماند

  پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ — ۱۸:۳۰
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -خطر ترور تا مدت‌ها در آلمان و اروپا باقی خواهد ماند

وزیر کشور آلمان تصریح کرد که شرایط امنیتی بحرانی در آلمان به سرعت تغییر نمی‌کند و خطر ترور زمان بیشتری در اروپا و هممچنین آلمان باقی خواهد ماند.

وزیر کشور آلمان تصریح کرد که شرایط امنیتی بحرانی در آلمان به سرعت تغییر نمی‌کند و خطر ترور زمان بیشتری در اروپا و هممچنین آلمان باقی خواهد ماند.

به گزارش تحلیل ایران، "توماس دمایزیر"، وزیر کشور آلمان در گفتگو با "زد دی اف" آلمان تصریح کرد که شرایط امنیتی بحرانی در آلمان به سرعت تغییر نمی کند. خطر ترور زمان طولانی تری در اروپا و همچنین در آلمان باقی خواهد ماند. این مسئله ای هفتگی نیست.

کارشناسان امنیتی و دولت آلمان از این مسئله که بازی اخیر بین تیم های ملی فوتبال هلند و آلمان لغو شد طرفداری کردند. صدر اعظم آلمان این تصمیم وزارت کشور را درست ارزیابی کرده و گفت: مسئولین در هانوفر به دلیل تردیدها در امنیت چنین تصمیمی را گرفتند و این شاید سخت ترین تصمیم گیری در شرایط متشنج آزادی و امنیت بود.

نشریه "بیلد"  با استناد به اسنادی مخفی در گزارشی از خطر انفجار چندین بمب توسط یک گروه تروریستی در استادیوم و شهر هانوفر پرده برداشت.

همچنین بر اساس اطلاعات "هانوفرشن آلگماینه سایتونگ" مدارکی درباره حملات تروریستی بیشتر وجود داشت. بر این اساس چهار مرد و یک زن تصمیم به این اقدامات تروریستی داشتند.

بر اساس اطلاعات رسمی تا به حال هیچ گونه مواد منفجره ای در استادیوم شهر هانوفر و اطراف آن کشف نشده است. دستگیری هایی هم در این ارتباط وجود نداشته است.

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :