موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/25749 :کد

0

استیماچ: استقلال به اندازه سپاهان مشهور نیست

  پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ — ۱۹:۳۵
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -استیماچ: استقلال به اندازه سپاهان مشهور نیست

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در نیم ساعت با سپاهان به توافق رسیدم ولی در مذاکره با استقلال ۴ روز منتظر ماندم البته استقلال باشگاه مشهوری است اما سپاهان مشهورتر از استقلال است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در نیم ساعت با سپاهان به توافق رسیدم ولی در مذاکره با استقلال 4 روز منتظر ماندم البته استقلال باشگاه مشهوری است اما سپاهان مشهورتر از استقلال است.

به گزارش تحلیل ایران، استیماچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران، اظهار داشت: افتخار می‌کنم و خوشحالم که مسئولیت باشگاه بزرگی چون سپاهان را قبول کرده‌ام و حامی این تیم هوادارانی خونگرم هستند، البته هدف بزرگی دارم که در این هدف مدیران، مربیان و هواداران می‌توانند همچون 11 سال اخیر در موفقیت باشگاه به من کمک کنند.

وی افزود: کار آسانی نداریم و قبل از من نیز مربی‌های کروات نیز در این باشگاه حضور داشتند و هر از فرکی مربی پیشین باشگاه نیز تشکر می‌کنم و امیدوارم در ادامه راه این مربی نه تنها در لیگ و جام حذفی بلکه در جام باشگاه‌های آسیا نیز موفق باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه با تلاش می‌توان کارهای بسیاری را تا پایان فصل انجام داد، خاطرنشان کرد: تیم ما در شرایط انتقال بازیکن قرار دارد و بازیکنان مسن زیادی در ترکیب ما حضور دارند که باید در طول فصل با بازیکنان جوان جایگزین شوند و این مسئله سبب شده تا کار سختی را پیش رو داشته باشیم و همزمان با انجام این کار باید جایگاه خود را نیز حفظ کنیم.

استیماچ تصریح کرد: در 6 روز اخیر به اندازه کافی با بازیکنان تیم آشنا شدم و بازیکنان بزرگی در این تیم حضور دارند که نه تنها بازیکنان بزرگ بلکه انسان‌های بزرگی نیز هستنند.

وی درباره دیدار تیمش مقابل نفت تهران بیان کرد: در بازی فردا قصد انجام کار بزرگی را داریم و با کمک هواداران این بازی را می‌بریم البته بازی سختی را پیش رو داریم و باید بازی خوبی را ارائه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره هواداران کم تحمل تیم سپاهان گفت: کار آسانی برای سرمربی نیست و اگر مربی قبلی نیز تیم را ترک کرده است قطعا دلایل خوبی وجود داشته و در 5 الی 6 بازی اخیر سبب رفتن فرکی شده است.

استیماچ اظهار داشت: من از ارتباط با دیگر مربیان مسائل بسیاری را فهمیده‌ام و این را می‌دانم که کار آسانی نداریم البته امکان ندارد همیشه در صدر باشیم ولی با توجه به اینکه نیم‌فصل نزدیک است مهمترین مسئله برای ما این است که تا انتهای نیم فصل نخست تیم را زنده نگه داریم تا برای نیم فصل دوم خود را آماده کنیم.

وی درباره ترکیب احتمالی سپاهان در دیدار فردا کار سختی را برای انتخاب بازیکن داریم و من نمی‌توانم برای مشکلاتم گریه کنم به این دلیل که بازیکنان بسیار خوبی را در ترکیب داریم و وظیفه ما این است که تا جایی که می‌توانم با توجه به ظرفیت و کیفیت بازیکنان نتیجه بگیرم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه گفته می‌شود ترکیب احتمالی سپاهان در بازی فردا دفاعی است، تصریح کرد: در فوتبال مدرن امروز آسانتر این است که دفاع کرده و در ضدحمله به گل برسیم ولی کار سختی را برای فردا در پیش رو دارم چون هواداران در ورزشگاه حضور دارند و از ما برد و جنگیدن برای همه توپ‌ها می‌خواهم.

استیماچ درباره کدام دروازه‌بان در بازی فردا در درون دروازه قرار می‌گیرد، افزود: اینکه چه کسی در ترکیب قرار می‌گیرد تنها برای دروازه‌بان نیست بلکه همه تیم چنین شرایطی را پیش روی خود دارند، من در مقابل بازیکنان سخت‌گیر هستم و در بازی فردا نویدکیا، بصیرت و زاغی‌نژاد برای برنامه‌ریزی بازی به من کمک کرده‌اند و البته نفت تیم بهتری نسبت به راه‌آهن در بازی گذشته است و با توجه به بازیکنان خوب و سرعتی که دارد ما باید نظم بیشتری را در خط دفاعی داشته باشیم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود تفکرات نویدکیا روی بازی فردا سنگینی می‌کند، خاطرنشان کرد: با نویدکیا بسیار صحبت کرده‌ام و این بازیکن از نظر فنی و اخلاقی در رده بسیار بالایی قرار دارد و به طور قطع در بازی فردا مشاور من است و نویدکیا تا جایی که می‌تواند برای تیم بازی می‌کند و در صورت خداحافظی نیز می‌تواند به کادر فنی بپیوندد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره مذاکرات خود در ابتدای فصل با تیم استقلال تهران و نتیجه نگرفتن با این تیم خاطرنشان کرد: باقریان یکی از مدیران خوب و شفاف است و این مسئله من را تحت تأثیر قرار داد؛ در مذاکره با سپاهان حدود 25 دقیقه برای فوتبال و 5 دقیقه برای مسائل مالی صحبت کردم و به توافق رسیدم البته استقلال نیز باشگاه خوب و مشهوری است ولی به اندازه سپاهان مشهور نیست و در مذاکرات با استقلال 4 روز در تهران بودم ولی به آن چیزی که می‌خواستم دست نیافتم.

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :