موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/25808 :کد

0

پشت پرده لغو بازی آلمان- هلند

  جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ — ۰۴:۳۸
تعداد بازدید : ۱۷۸   
 تحلیل ایران -پشت پرده لغو بازی آلمان- هلند

نشریه بیلد با استناد به اسنادی محرمانه گزارشی تکان دهنده و وحشتناک از برنامه‌های تروریست‌ها در شهر هانوفر آلمان که منجر به لغو بازی دوستانه اخیر بین تیم‌های ملی آلمان و هلند شد را منتشر کرد.

 

نشریه بیلد با استناد به اسنادی محرمانه گزارشی تکان دهنده و وحشتناک از برنامه‌های تروریست‌ها در شهر هانوفر آلمان که منجر به لغو بازی دوستانه اخیر بین تیم‌های ملی آلمان و هلند شد را منتشر کرد.

به گزارش تحلیل ایران، دیدار دوستانه بین تیم های ملی فوتبال آلمان و هلند سه روز پیش به دلایل امنیتی و یک تهدید تروریستی مشخص لغو شده و استادیوم این بازی در شهر هانوفر آلمان تخلیه شد.

به نوشته نشریه بیلد، البته تا به حال هیچ کس اطلاع ندارد واقعا پشت پرده این هشدار به بمب گذاری چه بوده است.

وزیر کشور آلمان سه شنبه شب در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلمان درباره این تهدید تروریستی سخن گفت. وزیر کشور آلمان یک نامه محرمانه درباره این هشدارها از سازمان اطلاعات داخلی آلمان دریافت کرد که مبتنی بر اطلاعات یک سازمان اطلاعاتی خارجی بود.

جزئیات این نامه محرمانه به حدی تکان دهنده و دقیق بود که مرکل و این سازمان امنیتی در آلمان تنها می توانستند این تصمیم را بگیرند که این بازی دوستانه را لغو کنند.

حالا نشریه بیلد این سند مخفی را ارائه داده است که جزئیات بیشتری از آنچه اعلام شده درباره این هشدار تروریستی در آن آمده است.

در این سند محرمانه آمده است:

  • گروهی از تروریست ها تصمیم داشتند به بازی فوتبال بین تیم های آلمان و هلند حمله کنند.
  • این حمله قرار بود با مقدار زیادی مواد منفجره در داخل ورزشگاه انجام شود و علاوه بر این باید یک بمب دیگر نیز در شهر هانوفر منفجر می شد.
  •  مواد منفجره در یک آمبولانس قاچاقی  به داخل ورزشگاه منتقل شده بود.
  • رهبر این عملیات تروریستی نیز قرار بود در ورزشگاه حاضر شده و وظیفه اش این بوده که از این اقدام تروریستی فیلم برداری کند.
  • پس از نیمه شب و در همان شب این حمله تروریستی قرار بوده یک حمله تروریستی دیگر در ایستگاه راه آهن شهر هانوفر انجام شود.

این در حالی است که بر اساس اظهارات رسمی اعلام شده هیچ مواد منفجره‌ای در استادیوم شهر هانوفر و یا بیرون آن پیدا نشده است.

 

منبع: تسنیم

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :