موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بین الملل

a/26217 :کد

0

قرارداد مشترک ایران و چین در زمینه بازگرداندن اموال مسروقه

  شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ — ۱۷:۴۹
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -قرارداد مشترک ایران و چین در زمینه بازگرداندن اموال مسروقه

معاون سازمان پیشگیری از فساد چین گفت: در زمینه بین‌المللی یکی از اهداف اصلی ما امضای قراردادها و بیانیه‌های مشترک است تا بتوانیم اموالی که از دیگر کشورها به سرقت رفته است را به کشور مبدأ برگردانیم.

به گزارش تحلیل ایران، لیو جی آن چائو ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چین و ایران از جمله کشورهایی هستند که از تاریخ و تمدن بسیار کهن و غنی برخوردار هستند.

 

وی با بیان اینکه هدف از حضور در نشست شورای منطقه 6 سازمان بازرسی کل کشور در اصفهان آشنایی با راهکارها و دستاوردهای ایران برای مقابله با فساد است، گفت: در حیطه خدمت به مردم ما از تجربیات یکدیگر برای مبارزه با فساد و پیشگیری از بروز چنین اتفاقاتی در کشورهای تاریخی مانند چین و ایران استفاده می‌کنیم.

 

معاون سازمان پیشگیری از فساد چین تصریح کرد: در عرصه بین‌المللی مبارزه با فساد از موضوع‌های بسیار مهم است چراکه فساد می‌تواند اهداف استراتژیک هر کشوری را مورد تهاجم قرار دهد.

 

وی افزود: بر‌این اساس همکاری کشورهای منطقه‌ای مانند کشورهای دوستِ چین و ایران سبب می‌شود که کشورهای دیگر نیز در این زمینه همکاری خود را گسترش دهند و از اختلاس‌ها پیشگیری کنیم.

 

چائو با اشاره به امضای قراردادهای مشترک ایران و چین در زمینه بازگرداندن اموال مسروقه گفت: در زمینه بین‌المللی یکی از اهداف اصلی ما امضای قراردادها و بیانیه‌های مشترک است تا بتوانیم اموالی که از دیگر کشورها به سرقت رفته است را به کشور مبدأ برگردانیم.

منبع:تسنیم

                               

ایران     چین     قرارداد     فساد        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :