موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/26272 :کد

0

وقتی حملات تروریستی ۷ نقطه پاریس را هدف گرفت، ناتو کجا بود؟

  یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴ — ۰۰:۳۴
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -وقتی حملات تروریستی ۷ نقطه پاریس را هدف گرفت، ناتو کجا بود؟

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با انتقاد از ناتوانی ناتو در تأمین امنیت اروپا برای همکاری در مبارزه با تروریسم اعلام آمادگی کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با انتقاد از ناتوانی ناتو در تأمین امنیت اروپا برای همکاری در مبارزه با تروریسم اعلام آمادگی کرد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از اسپوتنیک، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه امروز در سخنانی از ناتوانی سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در جلوگیری از حملات تروریستی پاریس انتقاد و اعلام کرد که مسکو آماده همکاری با بروکسل در مبارزه با تروریسم است.

«ماریا زاخاروف» سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در این باره گفت: ناتو نهادی است که امنیت را به عنوان مهم ترین هدف خود ابراز داشته است؛ در حالی که در حملات تروریستی پاریس، ناتو نتوانست از آن جلوگیری کند. ناتو کجا بود وقتی حملات تروریستی ۷ نقطه از پاریس را هدف قرار داد؟

وی ادامه داد: ساختاری که در اینجا و آنجا و در سراسر اروپا به تقویت نظامیان خود پرداخته است، نتوانست جان افراد را نجات دهد.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه افزود: ما در برابر ناتو باب گفتگو و مذاکره را نبسته ایم. همه باید بدانند که تهدیدات امروز تنها به صورت جمعی قابل مبارزه و نابودی هستند.

منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :